Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS ajándékötletre lenne...

SOS ajándékötletre lenne szükségem!?

Figyelt kérdés

A párom egyik haverjának a feleségének a születésnapja lesz, ahová hivatalosak vagyunk.

Nem sokat (igazából semmit sem) tudok a csajról (a párom sem), annyi így ránézésre, meg a megnyilvánulásaiból lejött, hogy plázacica, így finoman szólva.

Náluk pénzben igazán nincs hiány, így vásárlási utalványt/ ajándékkártyát nem szeretnénk, mert egyrészt nem tudjuk, h milyen összegben illene, másrészt mi nem vagyunk úgy eleresztve.

Olyan 5e Ft körül gondolkoztunk valami igazán ötletes, de személytelen ajándékban (mivel ugye nem állunk hozzá közel).

Ha tudnátok ilyesmit írni, azt nagyon megköszönném. Esetleg könyv ötleteket is szívesen fogadok.


2011. okt. 12. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés.Már utánanéztem pár ajándék ötletes oldalon...De még mindig csak kevés dolog jutott eszembe.Szerintem vinnék neki egy tortát az biztos. Az elég személytelen, mégis örül neki az ember...De most nagyon gondolkodom a tárgyi ajándékon is, írok ha jutottam valamire :D
2011. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép sál mondjuk? Öt ezer forintból már kapsz valami szépet is, semleges színben, ami sok mindenhez passzol.

Könyv azért nem jó, mert nem biztos, hogy szeret olvasni, illetve ha nem tudtok róla semmit, gondolom az érdeklődési körét sem ismeritek.

2011. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép csokor virággal, bonbonnal nem foghattok mellé. Ha nem ismeritek, szerintem nem is várhatja, hogy adjatok ennél nagyobb ajándékot.
2011. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most minden segítség jól jön, mert szombatig még be is kellene szerezni (hétfőn szóltak, h lesz happening...)
2011. okt. 12. 21:20
 5/8 A kérdező kommentje:

A nem ismerést úgy értem h már találkoztunk, de nem nagyon beszélgettünk, illetve a párom igen, de személyesebb dolgokat ő sem tud róla.

És köszi az eddigieket! :)

2011. okt. 12. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen lakásdísz?

Sólámpa, szép üvegváza, állólámpa, mécsestartó-gyertyatartó, potpourri+tartótálka, bonbonostálka, füstölő+tartó stb.

2011. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én találtam egy tuti ajándékot! Vennék neki egy szép lávalámpát, 5 ezer Ft-ból már szépeket lehet kapni.Szerintem biztosan örülne neki.
2011. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem mentünk el, így ajándékot sem vettünk, de köszönöm a válaszokat, ha lesz még szükség ilyesmire, mindenképpen megfontolom őket.
2011. okt. 18. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!