Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékötletre lenne szükségem...

Ajándékötletre lenne szükségem / 18 éves fiú számára. / Ötletek?

Figyelt kérdés

3 éve boldogítjuk egymás életét.:) Már számtalan dologgal megajándékoztuk,megleptük egymást..ám most úgy gondolom kiürült az ötlettáram..Az ajándék karácsonyra kéne..mindig az utolsó pillanatban kezdek gondolkozni,de ugy gondolom hogy pont ideje ötleteket gyűjteni,esetleg ha valamit elkell készíttetnem,legyen rá idő..

A snassz,megszokott ajándékok már rég kilőve..valami kreatívabb ötlet kéne..teljesen függetlenül attól hogy mit szeret..

Ha valakinek lenne valami ötlete megoszthatná velem..lehet egyről a kettőre jutnék. :)


2010. nov. 14. 22:46
 1/7 BlackSword ***** válasza:
Nem tudom milyen beállítottságú a srác, de egy jobb minőségű, márkás bor, amit estleg együtt isztok meg?
2010. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én barátom is 18, legnagyobb álma hogy hotelt vezessen. finoman kikérdeztem, hogy is képzeli el magát az épületet és tervezem most szépen lefesteni neki :D nem vagyok egy nagy művész meg lehet hogy absztrakt is lesz egy kicsit, de tudom hogy örülni fog neki :D remélem pici ötletet tudtam adni :D L/16
2010. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az iszogatással csak az a baj.hogy azt akármelyik nap megtudnám csinálni..mármint érted,ötletnek tökjó.tökjó ahhoz hogy lehessen romantikázni.de nem feltétlen karácsony jut róla eszembe.:S:/

Arra hogy valamit a kétkezemmel alkossak,teljességgel gondoltam.:D mert rajz szakos vagyok,sokat rajzolok..lehetséges hoogy valamit lehetne vele kezdeni..

de még mindig nagy bajban vagyok.:(:)

deköszönöm nektek.:)

ezt az iszogatást lehet beiktatom valamikor.:P:)

2010. nov. 15. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:

ha már rajz szakos vagy mi lenne ha megrajzolnád az ő kedvenc fényképét és vennél egy sima egyszerű fa keretet ami te díszítenél fel?

ez persze apróság,de én biztosan örülnék egy ilyen meglepetésnek.

2010. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy rajzolj neki naptárat.

Érdekes egyedi ötlet lehetne. Benne lenne a te személyiséged. Lehetne 1-2 kép személyes dologról is.


Én nem tudok szépen rajzolni, de készítettem már egyedi tervezésű naptárt, ami nem olyan volt, mint amit itt ott reklámoznak, hogy beviszik a fényképet, és abból csinálnak egyet.

Én terveztem meg az egészet, egyedi volt.

Örültek neki.


De jó lehet egy képed is bekeretezve.

2010. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg varrsz egy szív alakú párnát?

Veszel hobbiboltban piros filcanyagot, kivágsz két egyforma szívalakot, összeöltöd a széleit, mikor már csak 6-7 cm marad, előtte kifordítod (így még a pontatlanabb varrás sem látszik annyira), majd megtöltöd felkockázott szivacsdarabokkal, vagy apróra vágott ronggyal stb., és befejezed a varrást.

Ezt lehet díszíteni feliratokkal: foszforeszkáló filccel, hímzéssel, rávarrással stb.

2010. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Naptár már eszembenvolt.:) persze nemsaját kézzel készítettem volna,hanem képekkel..bár valamilyen saját technikával biztos megtudnám oldani.azthiszem ezaz egyik alternatíva amin gondolkozok. :) ebben csak megerősítettél hogy nemis hülyeség.:)

A szív alakú párna sajnos már kilőve.:/

Karton gumival pedig nemsokra megyek.:D ígyis-úgyis meg lesz véve,és el lesz használva. :D:D

2010. nov. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!