Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk még barátok ezek után?

Lehetünk még barátok ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy nagyon jó (a legjobb) barátnőm akivel megtörtént ez az eset. Ez gimi utolsó évében történt. Volt egy közös titkunk (szerelmes volt egy évfolyamtársunkba) amiről senki más nem tudott. Az utolsó nyáron történt vele egy bizonyos dolog, amire én nagyon féltékeny voltam és eldurrant teljesen az agyam és nagyon-nagy butaságot csináltam! Elmondtam a titkunkat egy haverunknak, és feltörtem a postafiókját, elolvastam a közös leveleiket a sráccal.

(Nem voltam belé szerelmes, vagy ilyesmi, más miatt, ez nem fontos.)

Aztán a "lelkiismeretem" miatt elmondtam neki... a barátságunknak persze vége lett.

Azóta megbeszéltem ezt már vele egyszer, hogy ő már nem tud megbízni így bennem (hozzáteszem teljesen igaza van) de én őszintén megbántam és nagy tanulság volt ez számomra, tudom, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el abban a percben, ha tehetném mindent másképp csinálnék! És nagyon hiányzik! Soha senkivel nem éreztem magam azóta sem úgy, mint vele! Szeretném ezt elmondani neki, de nem merem, mert félek, hogy mit reagálna. (Valószínűleg elküldene a fenébe...)


Mióta elballagtunk és azóta ritkán beszélünk msn-en, de ez csak felszínes csevegés semmi komoly, úgy 2 hónapja meg már egyáltalán nem beszélünk. Szeretném tudni, mit gondol, átbeszélni ezt vele egy kávé mellett, de minden reakciójából úgy tűnik nekem, ő lezárta és túllépett rajta.

Szerintetek lehetnénk így még egyszer barátok, vagy felejtsem végre el az egészet?


20/L


2010. febr. 12. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irracionális dolgok ezek, talán egyszer az idő majd megteszi a hatását. Őrizd meg a reményt, de ne számíts gyors eredményre.
2010. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit csinált szegény lány, hogy ezt tetted vele?
2010. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én elég önbizalomhiányos vagyok és nagyon féltékeny voltam, hogy neki ilyen jól összejött az élete (nyáron összejött egy sráccal és hmm... összemelegedtek egy este) és ezért jött rám az ötperc... ezt persze nem mondtam el neki :(
2010. febr. 12. 00:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez undorító dolog, amit csináltál. Mondhatod, hogy előbb tényleg gondolkodnod kellett volna, hibáztál ésatöbbi, de olyan mélyen belegázolhattál, hogy minden bizalmát elveszthette irántad és nem hinném, hogy ezek után bárminemű barátságot fenn akar még veled tartani, hisz jogosan nem bízik benned. Egy nagy titka volt, azt is kiadtad... Talán az évek enyhítenek a dolgon, de biztos vagyok benne, hogy hosszú ideig nem lesz kíváncsi rád. Én nem erőltetném a helyedben ezt a beszélgetős dolgot seb, mert inkább csak ezt a sebet fogod újra és újra felszakítani benne.
2010. febr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*seb=sem, de a lényeg érthető
2010. febr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem és igazad is van!
2010. febr. 12. 01:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátnők voltunk, de tényleg! Egyszer óriásit vétkezett ellenem. Azonnal hátat fordítottam. Azóta is így maradtam vele szemben. Majd eltelt két év az eset után, és kiderült az igazság. Akkor könyörgött, nem így, megy úgy gondolta. Késő bánat!!!!! Soha nem tudtam neki megbocsájtani. És nem is fogok soha.
2010. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!