Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetünk még barátok mint...

Lehetünk még barátok mint régen vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet 6 éves korom óta ismerem mindig mellettem állt szinte mindenben és én is. Soha nem vesztünk össze 8 év alatt csak annyi volt hogy tavaly egy ideig minden nap vitáztunk valami hülyeségen aztán rá két perccel el is felejtettük:D

Sokan nem nézték jó szemmel hogy mi barátok vagyunk nem tudom miért de a legtöbbjüket én zavartam..igaz hogy általában ahova én mentem oda jött ő is meg fordítva de persze nem minden percben voltunk együtt. Az osztályból a többiek is a barátaink voltak de velük nem voltunk annyit mint egymással. Van két lány akik engem nem nagyon kedvelnek. Januárba elkezdtek vele barátkozni de eleinte nekem nagyon úgy tűnt hogy kihasználják. Mivel ugyanúgy foglalkozott velem meg nem is változott meg ( amitől nagyon féltem mert tudtam róluk hogy meg akarják változtatni hogy ő se bírjon) ezért nem nagyon zavart ez. De egy idő után azt vettem észre hogy elhanyagol,kibeszél és nagyon flegmává vált ( ezt más is észrevette nem csak én ) . Azért próbáltam a barátja maradni de sokszor tényleg nem ismertem rá. De ez csak akkor volt amikor a többiekkel voltunk.Volt még néha hogy ketten voltunk csak akkor olyan volt mint addig. Június végén volt valami (amit most nem részleteznék ) amitől eléggé magamba zárkóztam és ő nem volt velem,nem érdekelte még jobban kibeszélt és olyanná vált mint az a két lány.:/ június felé már azt láttam hogy ő használ ki engem csak akkor keresett ha valamire szüksége volt . Mondtam neki hogy megváltozott rossz irányba annyit mondott rá hogy tudja..Most nyáron irtam neki hogy találkozhatnánk de folyton a másik két lánnyal volt,rám meg nem volt ideje. Egyszer írt hogy menjünk el valahova annak eléggé örültem hogy akkor majd megtudjuk beszélni meg minden aztán lemondta hogy ' más dolga van ' . Kiderült hogy az egyik lánnyal ment el valahova. Azóta nem kerestem és ő se engem. Nemsokára itt a suli és naponta látni fogom. Persze vannak más barátaim de olyan rossz mert vele volt a legtöbb közös élményem és tényleg mindig mellettem volt és most meg így megváltozott :/

14L.


2012. aug. 21. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ! Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok /voltam .Volt egy legjobb barátnőm , kiskorunk óta ismerjük egymást, pár évre a bnőm szülei elválltak ezért egy emos gyerek lett belőle ki , csak azon törte az agyát , hogy véget vet az életének .Viszont én mindig kitartottam mellette , minidg vigasztaltam és mindig rávettem , hogy ne csináljon baromságot .Teltek az évek az élete jobb lett ,de ő már nem volt a régi ugymont elegem volt a sok depiből , meg akartam olyan barátokat akivel lehet röhögni ,és stb ...És megsimertem egy lányt őt is rég ismertem és tudtam , hogy ő nagyon jó fej meg minden , ezért le mondtam a másik lányról , meg ő is rólam , és azota is a csaj a legjobb barátnőm .Nemtudom...szerintem , az én véleményem szerint ő már nem nagyon akar téged ,ugymond le akar koptatni ,ő már téged másnak lát ,hagyd az utján találj más társaságot , viszont a kapcsolatotok ne szünjön meg ! MIkor vele vagy mesélj neki az eggyütt eltöltött időkröl milyen jó volt akkor meg minden ...és akkor ő is visszagondol , és megtudja hogy rosszul cselekedett :D Üdv 14/L
2012. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
naa. velemi is ez volt. 3 szor eljátszotta velem 3 külömböző ember 1 év alatt. Most úgy áll a helyzet, h az egyik ellenségem, másik 2vel meg nemnagyon van kedvem beszélni se. De a nyáron elhatároztam 1-2 dolgot, pl: megvátozok(nem miattuk), és gyűjtöm a barátságokat. persze leg legjobb barátom, de úgy fogom fel, hogyha ő is elhagy akkor rögtön legyen kihez fordulni(persze a legtöbb csak kamu barátság, de erről szól az élet). a másik 2 megha vissza akar jönni, akkor visszafogadom(persze nem olyan lesz mint régen)
2012. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*persze lesz
2012. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!