Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hőmérsékletnél halaszta...

Milyen hőmérsékletnél halasztanál el egy régen látott rokonnal vagy baráttal találkozást?

Figyelt kérdés

Napok óta azt írogatja nekem a legjobb barátnőm hogy nagyon hiányzok neki és hogy találkozzunk már. De neki a hétvégén túl meleg lesz hogy találkozzunk, inkább otthon maradna.

Ez már a hülyeségnek a felső határa nem? Pláne hogy lassan egy hónapja nem találkoztunk.

Megmondhatom neki hogy mekkora hülye kifogásnak tartom a döntését? Vagy ne kavarjak vitát?


2012. aug. 3. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki fontos, akkor keresem, találkozom vele. Nem kifogás sem az idő, sem a fejfájás vagy egyéb.

Nekem is van egy ilyen "barátnőm", szerintem ne erőltesd a dolgot, mert a leírásod alapján egyoldalúnak tűnik...

2012. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, van aki tényleg nagyon nem bírja a meleget, fejfájást stb. Semmire nem mész vele, ha találkoztok, de ő nem is tud rád figyelni, mert csak szenved a melegtől. Szerintem teljesen normális, ha valaki ilyen melegben nem akar sehova menni.
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hőmérséklet függő.Egy esetben, ha az én hőmérsékletem megy 38 fok fölé.
2012. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bementünk volna az egyik bevásárló központba, hogy ne legyen melegünk. 9 év után egy kicsit rosszul esik...
2012. aug. 3. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se hőmérsékletfüggő. Lehet, hogy van rá indoka, csak kényelmetlen lenne elmondania neked.
2012. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antimod ***** válasza:
Este is lehet találkozni, amikor már hűvösebb van. Sajnos ez így nevetséges.
2012. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ava87 ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire fontos az a találkozó. Ha csak beszélgetni szeretnék valakivel, én sem megyek át a fél városon, ha kánikula van, mert mire odaérek, már lever a víz háromszor.
2012. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a meleget,egész nap beteg vagyok tőle és folyik rólam a víz.De este egész tűrhető a hőmérséklet,már 8 felé.Szóval szerintem csak kifogás.Ha akarna találkozni,akkor találna egy jó időpontot,amikor nem gyullad meg a hőségtől.Főleg,hogy ez már egy hónapja megy...nem hiszem,hogy fontos vagy neki.
2012. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is lemondtam ma egy találkát a meleg miatt. Nem azért, mert nem akarok vele találkozni, hanem mert egyrészt mire odaérek, leizzadok, ragadok, büdösnek érzem magam, másrészt szédülök és hányingerem van, úgysem tudok koncentrálni arra, amit mond.

Igaz, nálunk az este nem jött szóba, mert én elutazom.


Esetetekben pl. megoldás lehetne az, ha te meglátogatnád. Így nem kéne mászkálni sem, nyugodtan beszélgethettek és még költséghatékonyabb is :)

2012. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!