Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti miben vagytok otthon?...

Ti miben vagytok otthon? Szerintetek tényleg mindegy, otthon bármilyen szakadtan lehetünk?

Figyelt kérdés

Tegnap átszaladtam egy papírért az egyik kolleganőmhöz és ledöbbentem, lyukas mackógatya, kinyúlt pecsétes amúgyis csúnya kopott felső. És otthon volt a férje meg az apósa is, ráadásul azt is tudta, hogy be fogok szaladni hozzá. Mikor mondtam valakinek, az is azt mondta, hogy na jó, hogy legyen felöltözve otthon, kisestélyiben?

Nem, nem kisestélyire gondolok, de mégis, mi nők nem tisztelhetjük meg magunkat és a párunkat azzal, hogy tiszta, nem szakadt, nem foltos, nem kinyúlt, kopott cuccban várjuk haza?

És ne vagyok itthon kiöltözbe, általában sima fekete cicanadrág, vagy mostanában sima rövidnadrág, kényelmes blúzzal vagy majóval, de sosem vagyok szakadt meg koszos, még itthon se.

Nálatok hogy működik? Mi az általános?


2012. júl. 20. 17:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Koszos ruha megy a szennyesbe, szakadt cucc a kukába vagy varratásra. Mi is laza, kényelmes ruhában vagyunk itthon, de nem szakadtan, koszosan.
2012. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
89%
Otthon minek kiöltözni? Olyan ruhában vagyok ,ami kényelmes. Melegítő meg valami olyan póló amit már nem használok.
2012. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
én úgy vagyok vele,kényelmes legyen.. lehet a kinyult pecsétes poló neki emlék..
2012. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
76%
Szerintem ezen csak te vagy kiakadva!
2012. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Itthonra azokat a ruhákat fogom be, amelyeket már munkahelyre, utcára, egyéb közösségbe nem szívesen veszek fel. Kifakult, színe-hagyott, esetleg egy kicsit megnyúlt stb.

De ettől függetlenül azt is tisztán tartom, ha koszos (ahogy írta valaki) megy a mosásba, ha már végképp minőségileg megadta magát, megy a kukába.

2012. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen igazad van, otthonra kényelmes, de CSINOS, és TISZTA öltözet alapvetö dolog, ha valaki hosszabb ideig meg akarja tartani a kapcsolatát.

Az igaz ugyan, hogy a férfiak nem CSAK a szép ruha miatt vannak valakivel együtt, de ha otthon állandóan egy elhanyagolt bányarémet lát, akkor eléggé várható, hoyg idövel már ránézni sem lesz kedve. A munkahelyen, strandon meg mindenhol máshol meg ápolt és tiszta nöket lát - csak otthon nem.

Ha valamelyik nö ennyire nem tiszteli a párját, hogy ne madárijesztöként mutatkozzon elötte, akkor ne csodálkozzon, ha elveszti az érdeklödését a férje.

Az más kérdés, hogy amikr valaki felébered, akkor nincs megfésülködve, stb., az természetes dolog, de ha még órák múlva is kócosan rohangál, akkor ott már baj van. (A "nemkócos" alatt NEM frizurakölteményeket értek, hanem kifésült és tiszta hajat)

2012. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Ezen tényleg ennyire ledöbbentél ? Az emberek többsége így van otthon.

Muszáj volt rögtön megosztani ezt azzal a valakivel is ?

2012. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Igazad van, a párunkat, a családunkat is megtiszteljük azzal, hogy tisztán,csinosan öltözünk fel. Csak aki háztartást vezet, főz, mos, az egyszerűen kényelmetlenül érzi magát, hogy lepecsételi, ráfröccsen, vizes lesz a "jó" ruha. Engem idegesít, ha nem kényelmes a ruha, szorít, ezért vagyok bő felsőkben.Nálam tehát a kényelem a fontos, és ez sajnos sokszor nem csinos. Persze nem szakadt, nem kinyúlt, jó lesz itthonra! forma. Ahogy haza érek, vetem le az utcai cuccokat, s örülök, hogy kényelmesben vagyok, amit nem kell félteni.Néha figyelem a tv riportokat: gondolom, ott nem megy be a riportalany kiöltözni, kifodrászolni a felvétel előtt magát, mikor éppen becsenget a riporter. Vannak, akik nettek, csinosak, a legtöbb ilyen, tehát adnak az igényességre.
2012. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Férjem kinyult felsőit szeretem a legjobban,bő nadrág ami nem szorit.Van pecsétes holmim is,olyan is amiből már nem lehet kiszedni a foltot.

Igy érzem jól magam.

Férjem is lazán öltözik,és van szakadt gatyója is.

Ha tudom hogy jön valaki felöltözöm normálisan de amugy ami van felkapom és kész.

2012. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Én amikor teljesen egyedül voltam itthon,előfordult,hogy lyukas gatyában szaladgáltam.Hogy teljesen egyedül mit veszek fel,az nem érdekel,mások előtt zavarna csak.Viszont a koszt utálom,sosem vagyok koszos ruhában otthon.Annyiban ciki,amit a kolléganőd csinált,hogy vendégek előtt is topisan jelent meg,az viszont tényleg gáz.
2012. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!