Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok, asszonyok!...

Csajok, lányok, asszonyok! Nektek miben segít otthon a párotok?

Figyelt kérdés
Konkrétan leírhatnátok takarításban mit, vagy bármi ami általában az ő dolga, vagy ilyesmi. Enyém heti 1-szer porszívóz és segít bevásárolni. Főzés, mosás, stb, minden az enyém, mert főzni nem tud, takarítani is utál mindenre rávágja... mintha nekem hobbim lenne az. Ja meg olykor elmosogat.
2012. júl. 19. 00:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ennyi elég is.
2012. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, talán te is pasi vagy?
2012. júl. 19. 00:40
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben segít, mert ketten élünk itt, és én nem vagyok cseléd típus. Általában együtt főzünk, mosásnál én bepakolok, ő kiteregeti, ha én porszívózok ő pakol, vagy mosogat. Mondhatni együtt csinálunk mindent. Ha én rosszul érzem magam és nem pakolok össze mondjuk akkor velem van ő is és ő sem csinál semmit. De ez így jó, egyikünk sem válik a másik cselédjévé.:D
2012. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Lilith1994 ***** válasza:
100%
Hello. Nekem a párom mindenben segít ha megkérem rá, még főzni is, bár annyira nem tud de segít amiben tud. Ő szokott mosogatni mert engem minden tisztító szer kiüt.(ekcémás vagyok) takarítani közösen szoktunk mert úgy sokkal előbb végzünk. Az udvari melók nagy része az övé.
2012. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
nem, nem pasi vagyok.
2012. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem lakunk együtt, de szokott nálunk mosogatni, szendvicset csinálni, meg cipelni a boltból a nehezebb szatyrokat. :)
2012. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Vásárol, postára jár csekket feladni, intézi az autóval kapcsolatos dolgokat és vett egy mosogatógépet :) Ennyi. Itthon vagyok gyesen, de amikor nem voltam, akkor sem vitte túlzásba a dolgot.
2012. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mindig ő vásárol be,itthon max a gyerekekre vigyáz.Viszont mindent megtud javítani,rendben tartja a házat kivül és az udvart,,Nem sokat van itthon mert állandóan dolgozik vagy maszekol.Nem bánom hogy nem segít többet inkább legyen a gyerekekkel abban a kis szabadidejében.
2012. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

például: -bevásárolni csak ő jár

- mosogatni csak ő szokott

- a fűnyírás is csak az ő reszortja

ezekenkívül: -segít a főzésnél (krumplit pucol, tepsit olajoz stbstb)

- porszívózik

- segít a mosásban (nem automata mosogépünk van....)

- felsöpör, felmos

egyszóval a főzésen kívül BÁRMIT megcsinál, amit kell...


28/nő

2012. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Fürdi takaritás és eddig ő mosott,mostmár azt is átvettem.Amikor még nem volt gyerek közösen takaritottunk.

Most az van hogy én mindent megcsinálok,amit nem birok gyerek melett azt délután amikor itthon van és vigyáz rá.

Bejön ez az új rendszer,leglább én is tudok egy kicsit lazitani.Újabban szeretek mosogatni teregetni,csendben nyugalomban.

2012. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!