Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, asszonyok! Milyen...

Lányok, asszonyok! Milyen ruhában vagytok otthon? Miben végzitek a házimunkát?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozom és nálunk csak pénteken van farmeros nap. A többi napon kosztümben vagyok. Alig várom, hogy hazamenjek és levegyem a szoknyát és a harisnyát. A farmert nem érzem kényelmesnek az otthoni munkához, a tréninget meg nem találom nőiesnek. Ráadásul, ha el kell mennem a gyerekért az oviba vagy bevásárolni, akkor nem is megyek abban, tehát át kell öltözni.

Milyen ottoni ruhák vannak, amik nem szabadidő ruha, tréning, de mégis kényelmes? Lehet benne itthon dolgozni és ha el kell menni valahová, nem kell átöltözni, hanem utcai viseletként is jó a kabát alá.


2008. dec. 2. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj, szerintem ha elmész otthonról mindenképpen át kell öltözni, mert amiben a házimunkát végzed koszos lesz esetleg átveszi az ételek illatát ha főzöl stb.

Tehát ha elmész az öltözködés elkerülhetetlen.Mások is így csinálják. Vagy elmennek slamposan... :)


Én otthon sosem takarítok farmerben, az tényleg kényelmetlen.

Viszont a takarítós-házimunkát végzős ruha sosem lesz divatos és szexi. Most az, hogy nem nőies... hát istenem, ez van. Döntsd el mi a fontosabb olyankor.


Én egy pólóban szoktam lenni meg valami gumis derekú nadrágban, az kényelmes. És nem baj ha pl. rámegy egy kis zsír vagy domestos vagy bármi. Direkt ilyen itthoni laza ruha.


De ha el kell menned valahová akkor maradj olyan ruhában amiben majd mész és köss magadra egy nagy kötényt. Akkor azt leveszed, kabátot fel és kész.

2008. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jó abban a ruhában elmenni otthonról (akár vásárolni is),amiben otthon takarítottál, főztél. A foltok és szagok miatt... Én otthon kényelmes pamut nadrágban és felsőben vagyok, a házimunkát egy másik ruhában végzem. Ha el kell mennem otthonról, akkor attól függően, hogy hová kell mennem, átöltözöm. Például a tesco és a piac "elbírja" a szabadidő ruhát, de plázába, butikokba már "rendes utcai" ruhát húzok.
2008. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bár én faluban lakom, de én otthon melegítőben vagyok. manapság lehet tök jókat venni, ami passzolós, sztem jól néz ki és kényelmes is, én abba el szoktam menni vásárolni,sétálni, de ez faluban van.

de szerintem egy melegítő is nézhet ki jól és lehet, ha nem is tök szexis, de normális mindenképpen.

2008. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

én is pont ezt akartam irni.

a melegitő fogalma elég tág,nem csak a lepukkant -százéves-olajfoltosra kell gondolni.lehet kapni,plüssből-jó meleg,vagy vmi csinos csipőfzonút is.én is gondban vagyok,mert pici a baba-és örülök,ha a cipőm fel tudom venni-pláne télen-de egy ilyen naci-egy csini toppal-jó otthonra-és apa elájul majd

2008. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ja-és nézd a c und a-t

vagy a h und m -et itt én jókat szoktam találni

2008. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ált. melegítőben vagyok, hidd el az is lehet nagyon nőies, olyan klassz csinosakat lehet kapni. Én nem kinyúlt pólókat hordok itthonra, hanem ilyen pántos felsőket, de ne gondold hogy ilyen több ezer forintosokat. Én kényelmesnek találom a farmert is, a régi kiszolgált kopott farmerjaimat is befogom ilyen célra. Ha el kell szaladni valahová, úgyis át kell öltözni.
2008. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy pamutanyagból készült szreccsszoknyám,nyáron lábujjközes papuccsal kényelmes viselet + ízléses házi kötény (azért is praktikus megoldás,mert ritkábban kell a főző-ruhákat cserélni).

Télen ugyanez pamutharisnyával,mamusszal.Term.nőiessel!

Utcára én is átöltözöm,igaz,ha pl. mosogatás közben kell elrohannom valahova:kötény le és max. póló csere,mivel a főző-póló az "szigorúan" konyhai.

:)

2008. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A legegyszerűbb....

Abban legyél ami kényelmes...

Én például:

Poló, meg olyan nadrág ami nem farmer és nem is melegítő...Azokat szeretem..És szerintem kényelmes is és jól is néz ki....

2009. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!