Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok, asszonyok!...

Csajok, lányok, asszonyok! Nektek miben segít otthon a párotok?

Figyelt kérdés
Konkrétan leírhatnátok takarításban mit, vagy bármi ami általában az ő dolga, vagy ilyesmi. Enyém heti 1-szer porszívóz és segít bevásárolni. Főzés, mosás, stb, minden az enyém, mert főzni nem tud, takarítani is utál mindenre rávágja... mintha nekem hobbim lenne az. Ja meg olykor elmosogat.
2012. júl. 19. 00:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bevásárol, ha én nem tudok menni. Cipekedik. Fürdőszobát takarít, virágot locsol, porszívóz a nappaliban, és port töröl. Tereget. De ezeket nem rendszeresen, csak ha már én már fáradt vagyok, vagy nem maradt rá időm.
2012. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Bevásárol, leviszi a szemetet, elmosogat, porszívóz, besegít a főzésbe, mosógépbe pakol, kitereget. Nincs olyan házimunka, amihez ne értene.
2012. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Mivel az en ferjem reggel hettol este nyolcig nincs itthon hetkoznap, igy a hazimunkaban nem sokat segit, de azert, mert eleve igy osztottuk le a lapokat mielott elvallalta a munkat.

En meg itthon vagyok a gyerekekkel, hamarosan kezdik az ovit mindketten, de meg akkor is max negy orara fogok visszamenni dolgozni.

Nekem ez nem degradalo, nagyon jol keres, joval tobb igy a bevetelunk, mint amikor mindketten dolgoztunk normal heti negyven oras munkaidoben.

Nekem a ket gyerek mellett van idom fozni, takaritani, bevasarolni, ugyintezni nem szivesen megyek veluk, az a ferjem feladata maradt munkaidoben.

Hetvegen igy is segit, elmosogat, neha foz, elviszi a gyerekeket, hogy kicsit egyedul legyek, vagy epp itthon marad veluk, amig en megyek el valahova.

De boltba is bemegy hetkoznap estenkent szivesen, ha valamit elfelejtettem hozni.

Persze, mondhatnam, hogy este kilenckor mosogasson el, mert minden mast en csinaltam meg, de o meg penzt keresett egesz nap. Es van idom megcsinalni mielott hazaer, utana egyutt vagyunk, nem kerem, hogy kezdjen el hazimunkazni. Inkabb legyunk egyutt, annak jobban orulok, mint a mosogatasnak.

Hetvegen sem kerem, hogy azt csinalja, amit en is tudok, magatol szokta.

Mert nalunk van meg ferfimunka, kertes hazunk van, mindig akad valami a kertben, vagy a haz korul. Ert mindenhez, a kocsit, motort is o javitja, szoval igy sem abbol all a szabadnapja, hogy a tokeit vakarja a tv elott egesz nap.

2012. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igazából az a problémám, hogy többféle takarítás félére rámondja hogy azt utálja. De hát nekem se mondjuk a mosogatás a hobbim! De wc-t eddig mindig ő takarította, meg a porszívózás és a porszívó kitisztítása az ő reszortja. Nekem az esik rosszul, hogy hazajövünk melóból, nekiállok főzni ő meg elfekszik tévézni. Jólesne ha krumplit pucolna, vagy átszaladna a boltba - neki is annyi táv, ami 20 perc oda vissza bevásárlással együtt. De van hogy fáradt vagyok és mondja ne álljak neki főzni, pihenjek, elugrik kajáért és megnézünk egy filmet. Tehát szeretem őt, csak kiváncsi voltam más pasi is ilyen lusta? Ja mert panelban lakunk, s itt nincs favágás, fűnyírás stb....
2012. júl. 19. 23:48
 25/29 anonim ***** válasza:
nem "segít", mert közös a lakás, tehát a rendben tartása neki ugyanúgy dolga, mint nekem. elvégzi a ráeső teendőket, van pár ruhám, amit csak én szeretek mosni, mert kényes, de minden mást nagyjából felezünk. mosogatást majdnem mindig vállalom, mert azt még szeretem is.
2012. júl. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
mennyit papucs férfi van
2012. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
fáj, hogy nincs nőd, utolsó?
2012. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
szerintem aki segít nem papucs hanem segítőkész ember. Ha igazán szeret a pasi, belátja hogy az asszony ugyanúgy dolgozik 3 műszakban, miért legyen csak nekem dupla műszakom?
2012. júl. 21. 20:52
 29/29 anonim válasza:

Főzésben segédkezik, megterít, leszedi az asztalt, néha port töröl (nagyon néha), kiteregetni is szokott. Sajnos másban nem nagyon szokott besegíteni, pedig jól esne, ha néha kitakarítaná a fürdőt, vagy felporszizna, felmosna.

Ha itthon lennék, és háztartást vezetnék, simán megcsinálnék mindent, de ugye ez a mai világban nem egészen így van. Ha mindketten dolgozunk, akkor a házi munkát is osszuk be, mert nem vagyok én sem robot.

2013. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!