Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Rigó Kata kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha a férj kér számon pénzt a párjától aki otthon van gyesen? A rezsit és a kaját pedig fillérre pontosan felezik. De egy liter tej árát is! Nehogy a férj többet adjon ki. Nem gáz?

Figyelt kérdés
És amúgy minden házimunkát és gyerek témát ő, azaz a feleség csinál.
2012. júl. 13. 00:37
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
ja és a férjem ha az ő kocsijával megyünk többet, azt szóvá teszi és az enyémmel kell menni, hogy nehogy az ő benzinjéből fogyjon több, akkor is ha nincs a kocsimba klíma és a gyerek megkukul a melegtől.... Nos ? Vélemény ?
2012. júl. 13. 00:39
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Biztos skót a férjed. Ritka szemét alak lehet, már ne is haragudj. Mondtad már neki, hogy ez így nincs rendben?
2012. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 medve5 ***** válasza:
100%

Számold fel a házi munkát,amit elvégzel.

Az idő pénz!

2012. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt kotelezo hozzamenni, es gondolom nem a ''boldogito'' igen utan lett ilyen. A ferjed sajnos nem garancias termek. Gyereket szulni neki meg meg nagyobb butasag volt.
2012. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
az az indoka, hogy ő ad nekem sokat, hiszen nála lakunk az ő lakásában és az enyémet albérletbe kiadom. Tehát szerinte kvázi ezt a pénzt neki köszönhetem. És gyűjtögetem magamnak a pénzt szerinte. Télleg én vagyok a szemét??????
2012. júl. 13. 00:55
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
Nekem erről az a véleményem,hogy a férj már a házasság előtt is ilyen volt, csak te nem akartad észrevenni. Ez nem olyan viselkedési probléma ami csak házasság után alakul ki. Ha valaki ilyen viselkedésű,az elég régóta ilyen..Ez már szinte beívődik az ember tudatába.. Hogy nem vetted észre??
2012. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
észrevettem.. csak nem akartam meglátni.. sok egyébbel együtt
2012. júl. 13. 01:03
 8/44 anonim ***** válasza:
70%
Akkor magadra haragudj. A ferjedtol azt kapod, amit eddig is. Ha ilyen hulye voltal, ha tanulopenznek jo. Csak szerencsetlen gyereket szivattad meg rendesen.
2012. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Hátha észrevetted,akkor nincs ok a panaszra. A hibáival együtt elfogadtad. Sokat nem tudsz tenni. Megváltoztatni nem fogod tudni,mert a férjed mint írtam nem új szokást vett fel,hanem az egész lénye ilyen. agy elfogadod,és együtt élsz a rigolyáival, vagy elválsz tőle..
2012. júl. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
köszi... kedves vagy..
2012. júl. 13. 01:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!