Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Rigó Kata kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha a férj kér számon pénzt a párjától aki otthon van gyesen? A rezsit és a kaját pedig fillérre pontosan felezik. De egy liter tej árát is! Nehogy a férj többet adjon ki. Nem gáz?

Figyelt kérdés
És amúgy minden házimunkát és gyerek témát ő, azaz a feleség csinál.
2012. júl. 13. 00:37
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
,Alljak ki a sarokra kis mellekesert.., -ha ez a keseruseg beszel beloled,itt vege a szerelemnek. Nem vagyok a valas emlegetes hive minden problema felmerulesekor,de itt mar megerett ra a helyzet. Meg egy proba leulni beszelni h ti csalad vagytok,nem az alberloje es ingyencseledje vagy,ha nem valtoztat,hagyd ott.
2012. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
A férjed nem szeret sem téged, sem a gyerekeket. CSak saját magát. Mi lenne ha te meg kérnél pénzt a mosásért, főzésért, takarításért? Ugyanolyan munka mint az övé, csak otthoni. Férjem előző párja volt ilyen mindent megfelezős... nem volt közös kasszájuk. Milyen közös házasélet az olyan? Mi sosem számoljuk ki mennyi fizetést hozott haza. Egyberakjuk, feladjuk a csekkeket, elmegyünk élelmiszert és mást bevásárolni, ha kell ruha vagy más együtt megvesszük stb. Járunk kirándulni, moziba, nyaralni néha. Nincs gyerek ez igaz, de ha volna is így tennénk, mert nem én pénzem, s te pénzed van, hanem MI pénzünk! Szeretjük egymást nagyon és ez ebben is látszik.
2012. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Nekem is "ilyesmi" volt a férjem válj el gyorsan nem lesz nehezebb nélküle sőt
2012. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Mindenkinek KÖSZI a választ!!!! :))

Tanulságosak voltak!

2012. júl. 30. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!