Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok, asszonyok!...

Csajok, lányok, asszonyok! Nektek miben segít otthon a párotok?

Figyelt kérdés
Konkrétan leírhatnátok takarításban mit, vagy bármi ami általában az ő dolga, vagy ilyesmi. Enyém heti 1-szer porszívóz és segít bevásárolni. Főzés, mosás, stb, minden az enyém, mert főzni nem tud, takarítani is utál mindenre rávágja... mintha nekem hobbim lenne az. Ja meg olykor elmosogat.
2012. júl. 19. 00:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Párom a szorgosabb, mondhatni a házimunka az Ő reszortja én meg besegítek, de mindig együtt beszéljük meg, hogy mit kell éppen megcsinálni és melyikünk melyik részt csinálja. Én főzök, vásárolok, rendet rakok, mosok és port törlök leginkább.


De legutóbb Ő főzött, én mosogattam.

Nálunk nincsenek szerepek, csak elvégzendő feladatok.


23N és 30F

2012. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem segit,hanem ugyanugy végzi mint én,tehát ez több mint segitség.


Porszivózni,ablakot pucolni,függönyt fel-leszedni,beágyazni csak ő szokott.Felmosni az egész lakást,felsepregetni 80%-ban ő szokott.

Főzni havi 2-3 alkalommal próbálkozik könnyebb kajákat,akkor én dolgozok a keze alá,egyébként ő az enyém alá(krumplit,hagymát pucol,húst összevág,ilyesmik).

Mosogatni hol ő hol én.

Legutóbb hétvégén dolgoznom kellett szombaton,ő otthon volt,mire hazaértem,kitakaritott,fürdőt körbemosta fürdőkádastul,wcstül,hűtőt olvasztott,mosást beinditott,kiteregetett,virágot végiglocsolt.


Azon kivül hogy főzni csak ugy "mer" ha ott vagyok vele,mindent megcsinál kérés nélkül.

(nem láttam még közelről más férfit aki ilyen lett volna,előtte akik voltak,egyik lustább volt mint a másik ilyen téren)

2012. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Az én "Uram" :) inkább bevállalja néha a főzést, szokott néha bevásárolni és néha elmosogat (pedig azt nagyon utálja). Amúgy a többi dolgot én szoktam. Ja mikor függönyt mosok, azt segít leszedni. :) Imádom! De amúgy mi sok mindent együtt csinálunk.
2012. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Ha megkérem akkor bármiben segit ,de magától sajna nem veszi észre a teendöket:(de azért mindig megkérdezi,hogy mit segithet.
2012. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%

Mindenben segít és én is neki.

Főz, mos, takarít, mosogat, ha kell, én meg nyírom vele a füvet, szereléseknél asszisztálok.

2012. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

mindenben...főz, mos, mosogat, vásárol, takarit, hütőt olvaszt le, felmos, felsepreget, kutyát nevel, port töröl, kitereget stb...tényleg mindent..mielőtt nem voltam, akkor is magára csinálta ezeket a dolgokat! szerencsémre:)

23L

2012. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%

A mosogatógép és a szemét teljesen az ő területe.

Szokott bevásárolni (a listát közösen írjuk).

Szokott és szeret piacolni.

Porszívóz a 2,5 éves fiunkkal.

Konyhában segédmunkát vállal (krumplipucolás, sajtreszelés stb.). Ha úgy alakul ellátj Mgát, sajtos-tefölös tésztát, tonhalsalátát összeüt magának.

Igazából szinte mindent megcsinál, de sokat kell noszogatni, soha nem látja meg a teendőt.

Mosás, vasalás, egyéb takarítás és a főzés az enyém.

2012. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mindenben, nincs olyan házimunka, amit csak ő, vagy csak én végzünk. Mottónk, hogy minél hamarabb végzünk, annál hamarabb bújhatunk össze :) :)

Ráadásul mindent szívesen csinál, soha semmiért nem kell könyörögnöm.

Egyedül a WC takarítást utálja, de amikor beteg voltam, azt is gyönyörűen megcsinálta szó nélkül, csak hogy örüljek.

2012. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%
Mivel a párom dolgozik én meg munkanélküli vagyok, így egyedül takarítok! Mosogatni szokott meg néha főzni! Vásárolni közösen szoktunk! :)
2012. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

nekem csak annyi a kérésem, h a saját cuccait tegye el, tartsa őket rendben. ezen kívül leviszi a szemetet, együtt megyünk bevásárolni, cipeli a csomagokat.


a takarítást nem bíznám rá, sajnos van egy olyan tulajdonságom, hogy "amit én csinálok csak az a jó" :) idegrohamot kapnék, ha meglátnám, h porszívó van a kezében, vagy mosogatószivacs.

néha kitereget, de azt is az én szabályaim szerint. ezt sikerül ellesnie :)


ha engedném talán főzne is :) persze az ilyen barkácsdolgokat, szereléseket ő csinálja, a kocsi ügyeit is ő intézi, mivel az övé :)


majd hagyom kibontakozni ha lesz gyerekünk, addig szívesen megcsinálok mindent. azért nem repesek hogy segítsen, mert párszor már megpróbálta, és inkább gond lett belőle mint öröm...

2012. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!