Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet magánéletem a...

Miért nem lehet magánéletem a párom mellett?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk, de nem hagy nekem lehetőséget h kibontakozzak nélküle. Van egy szenvedélyem és az nem más mint a horgászat. Ő gyűlöli ezt a tevékenységemet és állandóan azzal jön h ha kimegyek pecázni akk elhagy meg keres olyat aki nem szeret pecázni. Volt olyan is h kimentem haverokkal egyet lógatni és mire hazajöttem addigra elpakolta a cuccait. Barátaimat már elhanyagoltam olyan szinten h nagyon ritkán max electronikus beszélünk. Neki az lenne az ideális ha itthon ülnék a négy fal között és nem beszélnék, találkoznék senkivel se. Hát így élem a napjaimat és kezd nagyon elegem lenni ebből. Régen egy életvidám srác voltam, tele energiával de mostanság semmihez sincs kedvem. Ő szeret bulizni, a kapcsolatunk elején megtiltottam neki h menjen de már abba is beleegyeztem h bulizzon csak én is hadd csináljam azt amit szeretnék, de nem így lett. Neki van sikerélménye a suli által nekem a horgászat által lenne de nem érti meg h nekem miért ennyire fontos ez a hobbi, ha már a barátaimtól elszakadtam.
2013. jan. 3. 07:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:
van közös programunk de ezt nem várhatja el tőlem h egy olyan dolgot hagyjak abba ami szinte az életem része. Nem én indítottam el a lavinát ő a kezdetektől fogva nem enged semmit, szép lassan elválasztott a barátaimtól de vmilyen szinten megértem hisz ha velük maradok nem biztos h nem tudtam volna megállni h ismét igyak, drogozzak stb. Viszont h senkivel se barátkozzak az tényleg sok, na meg h elvegye az egyetlen olyan szórakozási lehetőségemet amiben még a kedvem is lelem.
2013. jan. 3. 09:44
 42/86 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy itt rinyálsz, de semmit nem akarsz tenni ellene. Se ultimátumot adni neki, se ösztönzésre bírni. Ennek a legegyszerűbb módja, ha megmondod neki, hogy ne akarjon téged irányítani, te sem akarod őt. Amennyiben ez nem megy, te jobbra, ő balra.

Meg fog ijedni és befejezi a főnökösködést. Ha már most ezt csinálja, mit fog később? Nem mehetsz el WC-re az engedélye nélkül? Kapj már a fejedhez és ne légy ekkora papucs. A nők többsége harcol, de nem szereti a papucs férfiakat. Tényleg azzá akarsz válni, akit megun, mert egy bábú leszel és eldob?

2013. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mi az hogy megtilt?? Mi vagy te? Egy két éves gyerek?

Tudod mi lesz ebből, az hogy majd később ha netán összeházasodtok, akkor aztán vége mindennek, ülhetsz a szoknyáján, a neved az lesz hogy kuss, és úgy kelessz ugrálni, ahogy ő fütyül. Láttam már ilyet, és végtelenül tudtam sajnálni az illetőt, hogy elszúrta az életét. Vagy adj neki ultimátumot, ha ezután azt mondja lelép, akkor had menjen...de nehogy már két hétben egyszer ne tudj egy kicsit kikapcsolni, mert ő nagyságának nem tettszik....írom ezt úgy, hogy nő vagyok, és házasságban élet, van egy 4 éves kisfiunk, most várjuk a leányzót, és eszünkbe nem jutna egymást korlátozni abban, hogy néha kicsit kieresszük a gőzt...Sok sikert neked, de ha nem lépsz, akkor megpecsételted a sorsod mellette.

2013. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyit kérdeznék, hogy nem lehet, hogy alapból bizalmi problémák vannak köztetek???
2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
2013. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyenrangú kapcsolat,ez egy börtön!Menekülj belőle,mielőbb!

Egyébként a Te elvárásod,hogy ne menjen a párod bulizni Nélküled,legalább jogos,és van alapja,elvégre egy buliban rengeteg kísértésnek és negatív hatásnak van kitéve az ember.No de a párod részéről ez a fajta beszabályozás,hogy még horgászni sem mehetsz el,több,mint túlzás,kiveri a biztosítékot!

Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2013. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:
tévedsz h nem próbálok, próbáltam tenni ez ügyben. nem rinyálok csak nincs más akivel ezt megtudnám beszélni, reménykedtem h vannak itt olyan emberek akik voltak vagy láttak ilyen szitut és tudnak nekem tanácsot adni. Nem egy pár hónapos kapcsolatról van szó hanem 2 hónap híján 2 évről és nem akarom csak úgy felrúgni, én annak a híve vagyok h mindent meg lehet beszélni. Szeretem és mint mondják a remény hal meg utoljára, én még reménykedek h változni fog a párom. Nem várhatom el h az egyik napról a másikra tegye, adok neki még időt...aztán elválik h mi lesz.
2013. jan. 3. 09:58
 48/86 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz rád, mert nem tudod a határokat. De hallgasd meg mit raktam fel előző hozzászólásomként. Szerintem ez nem fog hosszútávon menni. Ha nem vagy képes lemondani a pecázásról, Ő nem megy veled, és nem bízik benned, hogy oda mész Ennyi
2013. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
megfogom hallgatni amint felkel a párom...viszont nem fogok lemondani a pecázásról mivel ha ezt tenném akk egy részem halna meg, ezzel nem ártok senkinek se, kell egy hely ahova elmehetek kikapcsolódni.
2013. jan. 3. 10:02
 50/86 anonim ***** válasza:
100%

amit a kedves párod csinál azt hivják érzelmi zsarolásnak, amivel papucsot akar belőled csinálni. ne hagyd magad. egy kapcsolat nem erről szól. már eleve te is elrontotad ott hogy megtiltottad neki a bulizást...


ez a válaszreakciója rá. azzal hogy engedélyt kapot a bulizásra még nem fog ez a reakció megszűnni

2013. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!