Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet magánéletem a...

Miért nem lehet magánéletem a párom mellett?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk, de nem hagy nekem lehetőséget h kibontakozzak nélküle. Van egy szenvedélyem és az nem más mint a horgászat. Ő gyűlöli ezt a tevékenységemet és állandóan azzal jön h ha kimegyek pecázni akk elhagy meg keres olyat aki nem szeret pecázni. Volt olyan is h kimentem haverokkal egyet lógatni és mire hazajöttem addigra elpakolta a cuccait. Barátaimat már elhanyagoltam olyan szinten h nagyon ritkán max electronikus beszélünk. Neki az lenne az ideális ha itthon ülnék a négy fal között és nem beszélnék, találkoznék senkivel se. Hát így élem a napjaimat és kezd nagyon elegem lenni ebből. Régen egy életvidám srác voltam, tele energiával de mostanság semmihez sincs kedvem. Ő szeret bulizni, a kapcsolatunk elején megtiltottam neki h menjen de már abba is beleegyeztem h bulizzon csak én is hadd csináljam azt amit szeretnék, de nem így lett. Neki van sikerélménye a suli által nekem a horgászat által lenne de nem érti meg h nekem miért ennyire fontos ez a hobbi, ha már a barátaimtól elszakadtam.
2013. jan. 3. 07:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki, hogy ok, te nem horgászok, o meg teszem azt pl. ne használja a számítógépet.
2013. jan. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
már mondtam de erre az volt a válasza h létezik fontossági sorrend. Megérteném ha az év 365 napjából 300 nem vele töltenék de minden napomat vele töltöm. Nincs az h külön program, midig vele kell lennem
2013. jan. 3. 07:28
 3/86 anonim ***** válasza:
99%

Ja, Te megtilthattál neki az elején dolgokat, most ő tilt meg neked, ez már annyira nem tetszik?

Lehet hogy titeket nem egymásnak szánt a sors? Bár szerintem az eleve veszett dolog, mikor a partnerek,akik ugye egyenrangú felek, megtiltanak egymásnak bármit is.

2013. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
nem volt tapasztalatunk, mindkettőnknek ez az első kapcsolata.....csak azt ne mond h te soha nem hibáztál
2013. jan. 3. 07:40
 5/86 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne hibáztam volna, nem is keveset,de nem várok el többet,mást a páromtól, mint amit én is megteszek érte, a kapcsolatunkért.
2013. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
98%

Miért vagy együtt olyannal akivel ennyire különbözik az értékrended?

Ha valamit tiltani kell egymásnak már régen rossz....

2013. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
98%
Egymásnak bármit is megtiltani, vagy más módon befolyásolni nem egy nyerő ötlet. Egy kapcsolatban (egy normális kapcsolatban) mindenki megmarad egyéniségnek is, nem csak egy közös "mi" massza válik belőle. Szerintem üljetek le és beszéljétek ezt meg.
2013. jan. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
97%

Elöre: szerintem nem sok közös jövötök van.


Már az, hogy "megtiltotok" egymásnak valamit, mutatja, hogy nem egyenrangúnak tartjátok a másikat.

Habár szerintem a rendszeres bulizás a partner nélkül sokkal kevésbé fér bele egy párkapcsolatba, mint a horgászat.


Az meg, hogy a barátnöd "elköltözik", ha elmégy horgászni, igencsak gyerekes dolog.


A helyedben nem foglalkoznék a tilalommal, és ha elmegy, nem mennék utána visszahozni. Ha komolyan elköltözik, akkor jobb, ha vissza sem jön, mert semmi értelme.

Esetleg, ha NEM akarod visszatartani, meggondolja magát, de nem biztos.


Ha netán meggondolná, akkör ELÖSZÖR meg kellene beszélnetek, hogy kinek mire van igénye, és ha a másikét el tudjátok fogadni, akkor érdemes még egy próbát tenni, egyébként nem, akkor csak idöhúzás az egész.

2013. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
eddig is próbáltam vele megbeszélni ezeket a dolgokat de nem lehet vele mert nem tud higgadtan beszélni erről. Ennyi volt a kikötésem az elején h nélkülem ne menjen el bulizni ha én se megyek nélküle, sztem korrekt voltam vele. Barátnőjével keveset tud találkozni de leszerveztem neki egy napot amikor vele tudott lenni, viszont ha én szeretnék a barátaimmal lenni akk ezt nem tehetem meg. Arra a döntésre jutottam hónapokkal ezelőtt h csináljon mindent úgy mint még amikor nem volt velem. Reménykedtem benne h ha ő boldoggá teszi ez akk nem fog velem vitázni a horgászat, haverok miatt de ezek ellenére is mindent megtilt nekem.
2013. jan. 3. 07:54
 10/86 omba ***** válasza:
97%
Nem kéne ezt erőltetni....
2013. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!