Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet magánéletem a...

Miért nem lehet magánéletem a párom mellett?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk, de nem hagy nekem lehetőséget h kibontakozzak nélküle. Van egy szenvedélyem és az nem más mint a horgászat. Ő gyűlöli ezt a tevékenységemet és állandóan azzal jön h ha kimegyek pecázni akk elhagy meg keres olyat aki nem szeret pecázni. Volt olyan is h kimentem haverokkal egyet lógatni és mire hazajöttem addigra elpakolta a cuccait. Barátaimat már elhanyagoltam olyan szinten h nagyon ritkán max electronikus beszélünk. Neki az lenne az ideális ha itthon ülnék a négy fal között és nem beszélnék, találkoznék senkivel se. Hát így élem a napjaimat és kezd nagyon elegem lenni ebből. Régen egy életvidám srác voltam, tele energiával de mostanság semmihez sincs kedvem. Ő szeret bulizni, a kapcsolatunk elején megtiltottam neki h menjen de már abba is beleegyeztem h bulizzon csak én is hadd csináljam azt amit szeretnék, de nem így lett. Neki van sikerélménye a suli által nekem a horgászat által lenne de nem érti meg h nekem miért ennyire fontos ez a hobbi, ha már a barátaimtól elszakadtam.
2013. jan. 3. 07:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
76%

Az én párom is nagy horgász, illetve kirándulós típus, a baráti társaságával gyakran járnak el ide oda, van hogy több napra is, de sosem mondtam neki azt hogy ne menjen el, nem mehet el.

Attól hogy én még vele vagyok, attól a barátai is ugyanúgy ott vannak, és kikapcsolódás meg kell neki is. Igaz hogy én nem bulizom már, mert sose sikerül jól éreznem magam, de inkább ülök itthon egyedül, vagy filmezek vagy bármi, amíg ő elvan, minthogy megtiltsam neki.


19/L

2013. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
91%

31.

Ettől a hasznos TANÁCSTÓL a Kérdező máris rögtön jobban van. :)

2013. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:
párom a beteg nővérével lakott együtt és én odaköltöztem hozzájuk. a házuk szép lassan lakhatatlanná vált és egyik testvére sem fogadta magához a nővérét, anyum "befogadott" minket mivel nekünk nagy házunk van. A nővére sokat cigizik és kávézik, ezt még el lehetett viselni. Aztán az egyik nap amikor nem volt itthon a párom és anyum, a nővére kikezdett velem(ő olyan mint egy pasi, még a guruló krumplit is...). Elmondtam a páromnak, persze ez neki se tetszett és néztünk neki egy másik tesójánál helyet. Szerinte én választottam szét őket, ha én nem jövök akk még mindig a nővérével lakhat. Sztem ezért ilyen velem.
2013. jan. 3. 09:23
 34/86 anonim ***** válasza:
90%

31. vagyok :)

Bocsánat! :) nekem még baromi reggel van :)

A tanácsom az az, mint előttem már páran leírtak, hogy üljetek le megbeszélni, mondd el hogy neked miért nem jó így, ez a kapcsolatotok rovására mehet, stb. stb.

Mondjuk nem értem, hogy te megtiltottad neki anno a bulit...Gondolom ő pont így áll hozzá, hogy akkor ő is megtiltja...

Ez egy örökös körforgás.

És ha megint nem írtam semmi okosat, akkor délután visszanézek kitisztult fejjel :D :)

2013. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 A kérdező kommentje:
épp ezt mondom neki h csinálja azt amiben az örömét leli de szeretném én is azt csinálni. Az a sorrend állt fel nála h csak a horgászat után jön ő. Ha így lenne akk az év 365 napjából 300at kint lennék a tón, de nem így van hanem még most h nem lehet menni az idő miatt, a hét, 7 napjából 7et vele vagyok.
2013. jan. 3. 09:29
 36/86 A kérdező kommentje:
mint írtam nem azt tiltottam meg neki h bulizzon csak azt h nélkülem menjen el...rájöttem h ezzel azt sugallom neki h nem bízok benne és nem tiltok neki semmit se. Vissza akar vágni ezzel h nem enged pecázni?!! kétlem mivel amikor még nem mondtam neki ezt a bulis dolgot már akk se mehettem sehova se.
2013. jan. 3. 09:33
 37/86 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kapcsolat már szerintem halálra van ítélve. Hallgasd meg


: http://www.youtube.com/watch?v=3iuT3Z5CCTs

2013. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
90%

Akkor viszont lehet hogy egy hárpia a lány, és nem vagytok egymásnak teremtve :S

Nem tudom szerintem a kompromisszum az ami alap egy kapcsolatban.

2013. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
11%
Nem akarok viccet csinálni a kérdésból, mert komoly a téma. De nem mutatnál be a nővérének engem? Meg fogott a "guruló krumplit is" bája. :)
2013. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon erőltetett szaga van az egésznek,bár nem értem,hogy mit sír a szád,hisz az elején te is megtiltottad neki a bulit,tehát te indítottad el a lavinát,én nem esek abba a hibába,hogy rögtön a kérdezőt védjem,mert apu is eljár pecázni,amíg anyu itthon főz,mos,takarít,és ők folyton azért veszekednek,mert semmit sem csinálnak közösen,apu állandóan csak horgászni megy,egy moziba,vagy akár egy kirándulásra sosem lehet elhívni....


Miért nem olyan elfoglaltságot keresel,amit mindketten szerettek csinálni,hisz együtt éltek,össze költöztetek,elvileg az a normális,ha közösen szórakoztok,mint egy igazi pár!

2013. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!