Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet magánéletem a...

Miért nem lehet magánéletem a párom mellett?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk, de nem hagy nekem lehetőséget h kibontakozzak nélküle. Van egy szenvedélyem és az nem más mint a horgászat. Ő gyűlöli ezt a tevékenységemet és állandóan azzal jön h ha kimegyek pecázni akk elhagy meg keres olyat aki nem szeret pecázni. Volt olyan is h kimentem haverokkal egyet lógatni és mire hazajöttem addigra elpakolta a cuccait. Barátaimat már elhanyagoltam olyan szinten h nagyon ritkán max electronikus beszélünk. Neki az lenne az ideális ha itthon ülnék a négy fal között és nem beszélnék, találkoznék senkivel se. Hát így élem a napjaimat és kezd nagyon elegem lenni ebből. Régen egy életvidám srác voltam, tele energiával de mostanság semmihez sincs kedvem. Ő szeret bulizni, a kapcsolatunk elején megtiltottam neki h menjen de már abba is beleegyeztem h bulizzon csak én is hadd csináljam azt amit szeretnék, de nem így lett. Neki van sikerélménye a suli által nekem a horgászat által lenne de nem érti meg h nekem miért ennyire fontos ez a hobbi, ha már a barátaimtól elszakadtam.
2013. jan. 3. 07:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
100%

Milyen zsarnok.

Ha valakit szeretek, akkor hagyom, hogy örömet szerezzen magának, ha ezt a horgászatban találja meg, akkor azt hagyom.

Ő nem téged szeret, önmagát és szüksége van valakire, aki ebben támogatja.

Keress olyan embert, akivel egyenlő partnerek vagytok és ketten tesztek a kapcsolatért, nem csak te!

2013. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 A kérdező kommentje:
h milyen kapcsolat?! olyan amibe se nekem se neki nem volt még előtte tapasztalata.
2013. jan. 3. 08:58
 23/86 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekem sem volt. De megtanultam kompromisszumokat kötni. Te is elengeded már bulizni, vagy nem? Akkor a leányzónak is illenék felnőni a "feladathoz".
2013. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
82%

Ha elmúlik a szerelem, előjön a gyűlölet. De oké, maradjunk annyiban, hogy utolsó esélyt adsz.


Jó persze vadidegen vagy, nekem és a többi válaszolónak aztán nem tartozol ígérettel. Csak valamilyen szinten sorstárs vagy. Végre egy értelems ember értelmes hobbival (ami ráadásul családi hagyomány, ami ma már ritka, mert család sincs sok, csak együtt él pár ember), aztán jön valami primitív csaj (mert az, ki kell mondani, primitív) és keresztbe tesz.


Bezzeg azok a férfiak, akik a fél életüket részegen töltik a kocsmában vagy a szórakozóhelyen, azokat nem korlátozzák.

2013. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit kéne változnia és minden rendben lenne. Érdekes életem volt előtte, inkább káros de megtudtam változni mert volt kiért, de ő nem hajlandó változtatni a dolgain így nehéz dolgom van. Pedig nem kértem tőle sokat, csak ennyit, h ha nem is szereti a horgászatot attól én még hadd mehessek. Ő a bulival adja ki magából a fáradságot én meg ezzel, nem vagyunk egyformák.
2013. jan. 3. 09:02
 26/86 anonim ***** válasza:
100%

probáld meg elvinni horgászni . vegyél neki 1 olcsó botot amivel ő is probálkozhat .. Hátha rákap az ízére ha még fog is valamit az csak + .

Menjetek elöször csak ketten .....

Én imádok horgászni bár lány vagyok ,horgász családba születtem bele .. Ha erre is nemet mond ,hogy ketten menjetek el akkor sajnos azt kell mondanom ,hogy hagyd ezt a kapcsolatot elmenni .. Nem vezet semmi jóra ha mindenkit elmar mellöled :: Ha pedig ennyire féltékeny a a barataidal töltött időre az már beteges.

Neki miért lehet mindent ???

2013. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 A kérdező kommentje:
igen ezt is mondtam neki, h az jobb lenne ha minden nap részeg lennék meg kocsmázni járnék hétvégente. Ezzel nem ártok senkinek"max a halaknak" bár nem eszem meg a halat csak kifogni szeretem. Erre nem mondott semmit csak elfordult és aludt. Régen tény h ittam, drogoztam stb. de miatta hagytam abba és azóta csak akk iszok ha vmi nagyobb esemény van, szilveszterkor is ő volt be csípve és nem én.
2013. jan. 3. 09:07
 28/86 anonim ***** válasza:
81%

Sosem értettem az ilyen zsarolásos dolgot. Ha én belefutottam olyan pasiba aki nekem ultimátumokat kezdett adni , azonnal otthagytam. Mi vagyok én, kisgyerek?


Azt sem értem miért kéne bármihez engedély. Megbeszéled a barátaiddal, hogy mész horgászni, és pont. Megmondod a nődnek, hogy vasárnap 7re megyek a tóhoz a haverokkal. Ha van kedved, gyere. És pont. Ha fenyegetőzik, akkor hagyd rá. Ha elmegy, menjen. Nem olyan nagy probléma ez.


Mellesleg mindkettőtöknek ez az első kapcsolata. Legtöbb esetben nem szerencsés az első pasinál-nőnél leragadni. Szóval itt az idje új csajokkal ismerkedni, és hagyni a régit.


A horgászattal nem követsz el semmi erkölcstelent. Nem másik nőhöz mész, nem vedelni mész, se nem játszod el az összes pénzed. Akkor lehet beleszólni a másik dolgaiba, hogyha az negatív következményekkel jár. Ha nem, akkor nincs jogunk a másikat korlátozni. De az is nagy marha , aki hagyja hogy csacsizzanak rajta.


34/N

2013. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:
már próbáltam h megszerettetem vele a pecázást de nem ment mert neki az nem megy h ül egy helyben és néz ki a fejéből, unalmasnak találja. Kettesben se hajlandó kijönni velem. a másik kérdésedre a válasz az h én mindig olyan emberekkel állok szóba akik bele akarnak vinni a rosszba, nem tud bennem megbízni, nem érti meg h nekem kell "igent" mondanom a rosszra és nem másnak. ( évig füveztem meg egyéb dolgok, de letudtam mindenről szokni csak h össze jöjjön velem és azóta is tiszta vagyok.
2013. jan. 3. 09:13
 30/86 anonim ***** válasza:
100%

Miért neki lehetett?

Most engeded meg csak neki, mióta rájöttem, hogy ha te elvársz valamit, akkor ő is elvárhat.

Jah, hogy nem azonnal enged most ő se?

Most te következel, akinek tiltva van valami, majd enged ő is, ha megint akar valamit :)


Nem akarlak amúgy bántani, igazad van, mind annyian hibázunk, csak tanulj belőle az a lényeg és a következő kapcsolatban ezt már nem fogod elkövetni. Fel a fejjel, üljetek le, ha tényleg nincs kompromisszum, akkor nem vagytok egymáshoz valók, mert később is jelentkezne ez az egyet nem értés bármivel.

2013. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!