Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
9%
Viszont valószínűleg másnap reggel saját maga mosta a fogát úgy, mint a kisangyal :D
2013. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:
Valamelyik társkeresőn rajta van.. De azzal sem sikerült még találnia senkit.
2013. jan. 2. 16:02
 73/79 anonim ***** válasza:
Igen?:D Át tudod nekem küldeni a linket privátban?
2013. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hol, én nem ismerem ezeket az oldalakat, csak az egyik srác mondta, hogy ott vadászik. De gondolom úgysincs fent képe, mert az csak rontaná az esélyeit :-)
2013. jan. 2. 17:06
 75/79 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom... Nekem azért az fura, hogy ha valaki nem olyan részeg,hogy csak feküdni tud, akkor videózva magát a tükörben azt tapasztalja, hogy egy csaj elkezdi a micsodáját markolászni, meg dörgölőzik hozzá, akkor az illető nem löki el onnan és nem förmed rá, hogy mit csinálsz te k.rva.... Lehet, hogy az alkohol hatására, de ezek szerint jó poénnak gondolta a férjed. Nekem nagyon-nagyon részegnek kéne ahhoz lennem, hogy ne az legyen a természetes reakcióm, hogy ilyenkor lesöpröm magamról a markolászó kezeket, talán még el is lököm. Nekem ez a természetes. Mondom, véleményem szerint annyira nem volt részeg a férjed, hogy ezt ne tudta volna megtenni. Az meg, hogy csókolóztak, azt mutatja, hogy a férjed ezt is jó poénnak tartotta, szerintem nem az.
2013. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy esetem. Nem keveset ittam, már jól is voltam ajaj, amikor egyszer csak azt éreztem, hogy az hátulról valaki úgy megmarkolta a seggemet, hogy fél méterrel lettem magasabb. Hátrafordultam, kiderült, hogy az egyik ismerősöm volt. Nekem se kellett több, visszakézből olyan sallert toltam le neki, hogy nem győzött utána bocsánatot kérni.
2013. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
Én fontolóra venném.
2013. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%
Jól megnyugtattad magad, hogy nem történt semmi...csak akkor nem értem a kérdés apropóját!
2013. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Elült már a vihar a biliben?
2013. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!