Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:
A meddőséggel kapcsolatban: már nagyon sok orvosnál voltunk, mindketten, már a kaáliba is bejelentkeztünk, tavasszal mennénk vissza. Egyébként a teherbeesés témaköréből vettem sok mindent, amiket kipróbáltunk a 2 év alatt. És nem túlzok, már mindent.
2013. jan. 2. 12:35
 32/79 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nem nagy ügy.

Ittas volt és semmi megbocsáthatatlant nem tett.

Ha enyhe piálással megdugta volna és teherbe esett volna ez a "nő", akkor reppenne kölyköstől, de így nem látom értelmét 10 együtt töltött év felrúgásának.

2013. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem liheged túl. Sajnálom, de ez van. Nem is az a legnagyobb kérdés, hogy volt -e mással már ilyen helyzetben, hanem hogy esetleg miután leállította a videó felvételt mi történt. Tényleg nem akarlak hergelni, vagy akármi de ez is kérdéses... Mindenesetre én azért megkérdezném a ,,kedves" hölgytől, hogy mégis mi a francot képzel magáról.
2013. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
96%
Könyörgöm 10 éve együtt vagytok, azért ennyire tiszteljen már téged, hogy hogyha tudja magáról, hogy nem bírja a sok piát, akkor egyszerűen nem iszik annyit! Az emberek kivételesen nagyon sokszor szeretnek dolgokat fogni az alkoholra, de egy valamit elfelejtenek... nem az alkohol választotta őket hanem ők választották az alkoholt. Én ha egyszer-egyszer becsiccsentettem sosem fogtam semmit az alkoholra, mert tetszik vagy nem, ha iszik az ember akkor is van egy kontrollszintje.
2013. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindig van kontrollszintje.

Egy becsiccsentésnél persze van, de egy okádásig lerészegedésen nem feltétlenül.

És mondom, ha akarta volna sem állt volna fel neki ilyen részegen.

2013. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
0%
Görbéd van egyébként? Megnézhetem?
2013. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy nagy ügy vagy semmiség, azt neked kell eldönteni és érezni, hogy NEKED melyik. A válaszolók egy részének nem nagy ügy, másik részének ez már válóok. Nem ez a lényeg, hanem hogy neked mi. Én nem mondom, hogy válj el rögtön, de a gyerektémát biztosan hanyagolnám egyelőre, mert nem 100%-os a kapcsolatotok és "csak azért, hogy legyen egy gyereketek" nem szabad belemenni, ha x idő múlva rájössz, nem csak ez volt vagy többször volt hasonló a férjeddel vagy egyszerűen csinálhat bármi, nem tudsz többé megbízni benne és ez tönkreteszi a kapcsolatot, akkor mi van?

Én sem hiszem amúgy, hogy seggrészeg volt a férjed, mert akkor nem tudta volna levideózni, amit a nő csinál. Nekem az furi, hogy (akár részegen is) valaki megengedi, hogy letolják a gatyáját, meg hogy dörgölőzzenek a farkához. De igaz, nem voltam még nagyon részeg soha.

2013. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
94%
Neked kell tudni,h nagy ügy-e,h a férjed fa..át más fogdosta! Lehet már nem is először,csak a többiről nincs felvétel!
2013. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
95%

A válaszokból nem fogod megtudni, hogy nagy ügy-e vagy nem. Mindenkinek más a felfogása, van akinek ez még belefér, másnak már megcsalás kategória. Nekem is az utóbbiba tartozna, ha ilyen történne.

Neked kell tudnod, hogy ennek tudatában képes leszel-e boldog lenni vele, megbízni benne.

Az, hogy MÉG nem estél teherbe, nem olyan egetrengető probléma, hogy ilyet tegyen. Gondold el, mi lenne akkor, ha ne adj Isten súlyos beteg lennél te vagy egy közeli hozzátartozója (bocsánat a példáért, de másképp nem tudom szemléltetni). Belefulladna az alkoholba, mert megviseli, ahelyett, hogy mindent megtenne azért, hogy segítsen?

Vagy ha születne egy pici és sokat sírna éjszakánként, nem tudna aludni, az is megviselné vajon annyira, hogy egy idő után inkább nem aludna otthon, mert ott nem tud pihenni?

Neked kell tudnod, hogy tud-e az a férfi feleősséget vállalni egy gyermekért, családért.

2013. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként szerintem megnyugodhatsz,aki videózni tud,az b.szni is! De tőle soha az életben nem fogod megtudni az igazat!
2013. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!