Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem megviselte a kapcsolatotokat a sikertelen probalkozas... es a reszegsek nem kifogas szerintem... aki ilyenekre kepes az masra is ne legy naiv... nem is tudom ,hogy kepzeli es a noi megerzes legtobb esetben igaz es gondolom neked lehetettt valami megerzesed ,mert mondtad azelott nem volt szokasod megnezni a telefonjat. Mindenesetre ti tudtatok mindenesetre most azert jarj nyitottabb szemmel es a kisbabara ne gorcsolj ra minel jobban akarod annal jobban nem jon ossze.
2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
32%
Hát igen általában ilyenkor a férfiak sohasem tudják, hogy mirõl van szó, mert részegek voltak. Ha nincs más jeled, hogy megcsal, akkor folytasd vele tovább, mivel nagyon sajnálja. Viszont ki az,aki lefotózta õket?
2013. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
22%

Szia!


Ha nem is lenne többre képes, ami fix, mert fizikailag képtelen az ember ilyenkor szexelni, egyszerűen nem áll fel, és láthatóan kotta részeg volt,akkor nem értem miért gyanakszol megcsalásra.

Persze szégyellje magát ezért is, nem vitás, de szerintem ez még nem válóok, elvégre ezen kívül nem történt semmi.

2013. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Nem fogok köntörfalazni, én személy szerint szintén nagyon kiborultam volna, és a helyedben nem biztos, hogy együtt maradnék egy ilyen után a pasimmal. Ezt át kell gondolnod, hogy be mered -e vállalni így a továbbiakat vagy nem. Az is hozzátartozik a dologhoz, hogy hogyha megint elmegy majd bulizni és szintén leissza magát, akkor nem fog megint megtörténni a dolog...:/

2013. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem arra gyanakszom, hogy mégis megcsalt, hanem úgy értettem, hogy ez nekem már ez is megcsalás. Egyébként magát videózta.
2013. jan. 2. 10:50
 6/79 anonim ***** válasza:
31%

Ja, így már értem.


Hát, ez szubjektív megítélés, de én úgy gondolom ez nem megcsalás.

Sőt valószínűleg nem is nagyon akarta a történteket, inkább a lány volt ludas, aki talán nem is tudhatta, hogy nős.


Általában azt szokták mondani, hogy az ital nem kifogás. Nem tudom mire alapozzák ezt, én már voltam iszonyatosan részeg, bár büszke ugyan nem vagyok rá, de akkor tényleg előfordulhat ilyesmi, mert az a kontroll hiányzik, ami ezekben megakadályoz.

2013. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
De, a lány tudja, hogy nős, már egyszer találkoztunk is. Akkor is épp rámászott egy-két nős és barátnős fiúra. De még ez sem magyarázat, hogy az a lány rámenős.
2013. jan. 2. 10:58
 8/79 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég amatőr a férjed,ha magát videózta,ez is mutatja,hogy nem igazán szokott megcsalni. Ha rutinos lenne,nem videózott volna és főleg nem hagyta volna "szem előtt". A többi pajtad múlik. Én zokon venném,ha hagyná másoknak,hogy fogdossák! Fordított esetben ő hogy reagálna?
2013. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
92%
És ezek szerint csak azért nem b.szta meg,mert nem állt neki fel...
2013. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
6%

Hát szerintem meg nem.

Lehet itt találgatni, hogy biztos csak azért nem dugta meg, de mégis ki ennek a megmondója? Józanul erősen kétlem, hogy hozzányúlna. Senki nem akar egy ilyen mindenki ribancát. Kiröhögni jó, de megfektetni már égő. Ismerek én is ilyen lányt, mindenki rajta röhög, hogy hogy vergődik,már égő lenne bárkinek is összejönni vele.

2013. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!