Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
7%

A férje nem kúrt meg senkit.

Azt hittem ezt mindenkinek sikerült felfogni.

2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
57%
ja, csak videózott letolt gatyával
2013. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
Te dugtál már részegen?
2013. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha részegen nem lehetne d.gni, a kérdező sem agyalna ennyire...
2013. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
42%
A kérdező nem ezen agyal, világosan kifejtette az álláspontját.
2013. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!

Teljesen biztos vagy benne, hogy nem szexelt azzal a lotyóval? (már bocsánat, de máshogy nem tudom hívni azt a nőt, aki rámászott a férjedre, vagyis tudnám, csak akkor már vulgáris lennék.) Vagy esetleg mással? Nekem az lebegne a szemem előtt, hogy nem lehet tudni, hogy mi volt, mi lesz...

2013. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen biztos vagyok! Fizikailag is képtelen lett volna rá ilyen állapotban! A dilemmám az, hogy már ez is megcsalásnak számít-e, vagy ez még megbocsátható?
2013. jan. 2. 14:54
 58/79 anonim ***** válasza:

Jó az a mondat, hogy az vesse rá az első követ, aki bűntelen.

Ilyen ember nem létezik, mindenki követ el hibákat.

2013. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
95%

Nálam ez már annak számítana, de mindenkinek más...

Az, hogyha valaki hozzáérne az INTIM testrészein a páromhoz aki hagyná is, nálam igencsak a durva kategóriába tartozna már.

2013. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 A kérdező kommentje:

Most lehet, hogy ki fogtok nevetni, (én meg szégyenkezni), de az az igazság, hogy volt már régen egy buli, egy kerti parti egy haverjánál, ahol letolták a fiúk a nadrágjukat, mert ezt akkor jó poénnak vélték. És akkor is az ő ötlete volt. Mondtam neki, hogy ezt többet ne tegye. Eddig nem is tette.

Szóval most azt mondta, hogy letolta a gatyáját, és a csaj kihasználta a helyzetet, rámászott, fogdosta. Úgyhogy már szólt is az összes haverjának, hogy vigyázzanak vele, mert rámászik az emberekre.

2013. jan. 2. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!