Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
4%

Ugyanezt.


Engem nem érdekel, hogy férfi vagy nő az illető, én nem vagyok unatkozó GYES-en lévő, esetleg elhagyott nő, hogy utálkozzak itt és olyan válaszokat adjak, ami a saját életemre vonatkozóan íródott.

2013. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
92%

Így semmiképp ne vállaljatok gyereket!!!!!! Csakis kiegyensúlyozott kapcsolatba szabad(na) gyereket vállalni, ott is lehet később gond, de legalább van arra esély, hogy normális családban, szeretetben nő fel a gyerek.

Lehet, hogy konkrétan nem csalt meg a férjed, de nekem már ez is elég lenne, valószínűleg nem tudnék újra megbízni benne.

2013. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
95%
Erre az esetre vonatkozólag írunk,nem zavar? :-) van,aki szerint normális dolog,h a csávója gatyájába/nője bugyijába más túrkál? Te sem gondolhatod ezt komolyan! :-D
2013. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
92%

Nekem egy dolog nem tiszta....

Ez mi volt céges buli vagy mi? Hogy került oda a lány pucéran (vagy a férjed volt nadrág nélkül)?

Én úgy értettem, hogy nem "csak" hozzáért a farkához, hanem fogdosta, markolászta és még meg is csókolta.

Ez már sok szerintem...... Még akkor is, ha részeg volt, még akkor is, ha egyébként egy tehén fogszabályozós nő.

2013. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
0%
Voltatok ti már csattrészegek? Olyan tipikus magadaláhányós. Mert akkor szegény, ha akarta sem tudta magáról lerázni azt az ocsmányságot.
2013. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
85%
Hogy tudott akkor videózni,ha olyan nagyon részeg volt? Ha s..grészeg alszik,ájult,kómában van,nem videózik!
2013. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki seggrészeg, a két lábán nem tud megállni, nem még videózni is...mert ugye azért előtte böngészni kell a telefonban, hogy benyomhassa a kamerát, egyenesen tartani valamilyen szinten, stbstb. Nem akarlak elszomorítani kedves kérdező, de szerintem a videó felvevésének pillanatában még nem lehetett olyan David Hasselhoffosan hamburegert a földről zabálósan részeg, maximum utána, hogy nem emlékezett, hogy videó is volt, főleg, hogy ki sem törölte...meg mondjuk azt sem értem, hogy hogyha egy csúnya tehén, akkor is miért engedte? Párkapcsolatban élek, de előtte sem engedtem olyannak még egy ölelést vagy táncot sem, egyszerűen semmit, ha nem tetszett az illető...ha nem tetszik, nem tetszik, kész, a földön toporzékolhat az illető, akkor sem fogom engedni, hogy hozzám nyúljon...
2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék, hogy hogy kerültek olyan helyzetbe, hogy valamelyikőlyük (vagy mindkettejük?) meztelen?

Egyébként a párod miért nem tartja a mértéket ivásban? Gondolom tisztában van vele, hogy mennyit bír anélkül, hogy elvesztené az emlékezetét...


Amúgy kivizsgálásra elmentetek? Nincs gond egyikőtökkel sem? Egyébként nem egy párt látok a környezetemben, akik egészségesek, mégsem jött nekik össze a gyerek. Mikor úgy kapcsolatba kezdtek másokkal, rögtön sikerrel jártak.


Hogy ezek után vele maradj-e? Neked kell eldönteni.

Én biztosan nem tudnék olyan férfival élni, aki nem ismeri a mértéket, aztán nem tudja mit tesz. Biztos, hogy szülnél neki?

2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:

Na a meddőségre visszatérve, voltatok orvosnál?

Ha gondolod gyere nézz be a teherbeesés témakörbe, ott nagyon normális nők vannak, mindegyikük segítőkész és eszük ágában sincs csak azért rosszat mondani, mert nekik nem jött össze.

Érthetetlen módon ott egészen más a mentalitás, mint általában az emberi stílus.

2013. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:

Ez egy buli volt a csajnál, csak ezen a felvételen már csak ketten vannak. A lány ruhában volt, a férjem volt letolt gatyával. Csak kézzel nyúlt hozzá a csaj, meg dörgölőzött a férjemhez, viszont csókolóztak is, amit már nem foghatok csak a csajra. És amit még senki nem írt, de nekem az első gondolatom az volt, hogy hány ilyen lehetett, amire nem is emlékszik?

A válaszokból is azt látom, hogy valaki vagy elítéli és azt tanácsolja, hogy hagyjam ott, mert megcsalt, vagy azt írják, ne csináljak belőle nagy ügyet. Pont ez a problémám: nagy ügy vagy én lihegem túl?

2013. jan. 2. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!