Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom leírni, én mit gondolok, tényleg a Te döntésed, hogy személyesen mennyit viselsz el.

Engem sokkolna egy ilyen dolog, és nem tudom, mit tennék. Fogalmam sincs, mert nem tudnám megemészteni.

Mindig meglepnek a nagy megengedő kommentek: vélhetőleg addig ilyenek, míg az ő párjuk hasonlót nem csinál. Nehéz elhinnem, hogy ha valaki nagyon észnél (és hűséges) akar maradni, akkor nincs egy pont, ahol megállhat.

Nekem az exem magyarázta el mindenféléről, hogy túl féltékeny vagyok, és nincs a dologban semmi (találkozgatott néhány ex-szel, de nincs semmi, csak "kirándultak", "beszélgettek", "érdekelte, mi van velük". Volt, hogy szilveszterkor hallottam, amint az ablak alatt egy nőt fűzött, de persze csak be volt csiccsentve - fura, 5 percre "hagytam magára", és a fennmaradó időben sem rám nyomult, stb.) Folyton szenvedtem mint a kutya, de magamat hibáztattam a "túlérzékenységemért". Végül ő szakított, de ma már nem is csinálnám ezt még egyszer végig.

2013. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:
A görbével kapcsolatban: az elején vezettem, de azt mondta az egyik nődoki, akinek vittem, hogy nem sokat ér, nagy a bizonytalansága, inkább az ovutesztet javasolta. De miután hónapokig jártam utána uh-okra, hogy figyeljék a peteérésemet, így az ovuteszteket sem használtam sokáig. Most még a Szabó Gyuri bácsi féle babaváró csomagot isszuk, de már ez az utolsó bedobásom. De annyit a védelmében el tudok mondani, hogy MINDENT megtett a babáért már a legelejétől és mindent szó nélkül eszik/iszik, hogy végre sikerülhessen, a nyers fürj tojástól kezdve, mindent. Viszont a megcsalás dologban nem tudom felmenteni. De főleg úgy nem akarok tenni, mintha mise' történt volna.
2013. jan. 2. 13:12
 43/79 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy amilyen állapotban volt a videón, szexelni biztosan nem tudott. Ennyire azért ismerem. De mondanom sem kell, amikor végig néztem a videót, úgy el kezdett remegni a kezem meg a lábam, hogy le kellett üljek. Elmondtam ezt a legjobb barátnőmnek, és ismerve a férjemet, ő is ledöbbent. Azt mondta, hogy ő sem így ismeri, de gondoljam át alaposan, ne kapkodjak el semmit, okosan próbáljam megoldani.
2013. jan. 2. 13:17
 44/79 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy az életben nincsenek véletlenek. A baba sem véletlenül nem érkezik meg hozzátok. Bármilyen trükköt bevethettek, valami akadály fennáll. Szerintem gondold végig a kapcsolatotokat, az életeteket. Ne ragaszkodj hozzá mindenáron, csakis akkor, ha boldogok tudtok lenni együtt és a bizalom is megvan.

Most még abban a korban vagy, hogy simán találhatsz párt magadnak, de ez nem mindig lesz így. Még egy 10 évet eltöltesz vele és akkor már nehezebb lesz.

Szerintem ülj le vele beszélgetni, hogy ő hogyan látja a kapcsolatotokat. Esetleg probléma lehet az is (ha veled egykorú), hogy fiatalon jött össze veled és kimaradt naki a sok csajozás és ez most kezd előbukkanni. Nem tudom.

Mindenképp mérlegelj, gondold át neked mi a fontos, neki mi és az alapján dönts.

2013. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:

44. vagyok

Azt is el tudom képzelni, hogy esetleg már nem is együtt éltek, hanem csak egymás mellett :/

2013. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy csak egymás mellett élünk, mert még a mai napig nagyon szeretjük egymást, szerelemmel és nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Vannak nézeteltéréseink, vitáink is, de inkább csak abból fakad, hogy elég más a természetünk. De eddig mindent megoldottunk. Azt sem mondanám, hogy nem élte ki magát előttem, inkább úgy fogalmaznám meg, hogy ő mindig a társaság középpontja, szeret bulizni, poénkodni, bulizni, és erre szerintem mozdulnak az ilyen fajta nők. És gondolom ez neki imponál is. De abban biztos vagyok, hogy nem szexelt mással. De nem is mentegetőzött, vállalta a felelősséget, bocsánatot kért, de mondta, hogy megérti, bárhogy is döntsek. Ő nagyon szeretne velem maradni, megígérte, hogy nem fog annyit eljárni bulizni, inni és persze "csajozni". Szóval most nekem kell döntenem.
2013. jan. 2. 13:50
 47/79 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még annyit próbálj ki, hogy egy sima vitamint elkezdesz enni, mondjuk sima béres cseppet. Csak normális adagban :)
2013. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :-)
2013. jan. 2. 14:12
 49/79 anonim ***** válasza:

Egyébként figyeljétek meg, hogy most lesz terhes, amikor elgondolkodik, hogy biztos, hogy jó ötlet-e.


Szívesen kötnék fogadást, de most mellőzöm :D

2013. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
42%
de úgy nem lesz terhes,ha a férje mást kúr...
2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!