Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
95%

Himbálhatnékja támadt!!!!!!! :D

Tizenévesek szoktak ezzel poénkodni!

Annyira csak nem ugrott azért el a csaj elől, ha még volt ideje lekamerázni! :)

2013. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a szituációban főleg nem bűn.

A nő egy olyan ember, aki a francnak nem kell és csak részeg láthatóan humoroskedvű f*szlógató férfiak társaságát élvezheti.

Én le sem cseszném ezt az asszonyságot, elég baja ennek minden más.

2013. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 A kérdező kommentje:
Magát videózta a tükörben, úgy ment oda hozzá a csaj, és elkezdet simogatni, meg fogdosni. De azért ne felejtsük el, hogy megcsókolták egymást, amibe ő is benne volt. Tudom, hogy gyerekes ez a viselkedése, ezért is szóltam neki, hogy lehetőleg ne vetkőzzön társaságban.
2013. jan. 2. 15:28
 64/79 A kérdező kommentje:
És én azt is megértem, hogy ki kell eresztenie a gőzt, mert tényleg megvisel bennünket a gyerek-téma, na de így??
2013. jan. 2. 15:30
 65/79 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy ez önmagában rohadt nagy poén lenne, ha ez a nő nem lenne benne :D

Magát videózza meztelenül egy bulin kotta részegen.. :D Ha ezt megtalálnám napokig fuldoklanék a röhögéstől :D


Kérdező! A csóknál talán azt sem látta kit csókol meg... Ha tényleg ilyen okádék, akkor szerinted megtette volna?

2013. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:
Nyilván normális esetben ő is gusztustalannak tartja ezt a lányt. A barátnőm is azt mondta, hogy ahhoz, hogy egy ilyen lányt vki megkívánjon, nem lehet eleget inni.
2013. jan. 2. 15:38
 67/79 anonim ***** válasza:

:D


Na ezt mondom, szerencsétlennek biztosan a saját fejéből pattant ez ki. Egyszerűen nem tudta ki ez :D

2013. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
92%

Ne így vezesse le a feszültséget, hanem menjen el akkor boxolni vagy sprintelni :D

Ne haragudj, de én a helyedben betadine-nal mostam volna ki a száját!!!!

2013. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
92%
Most már nagyon kíváncsi vagyok erre az igazi hölgyre:DDDD
2013. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként a betadineos szájöblítés nem rossz ötlet :D
2013. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!