Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt, vele...

Úgy érzem megcsalt, vele maradjak?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasságban. Már 2 éve babát is szeretnénk, de még sajnos nem sikerült. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de most belenéztem a képeibe és találtam egy videót, amin egy másik lány fogdossa (ott lenn, ruha nélkül), és meg is csókolja. Persze mindezt részegen. Amikor másnap rákérdeztem nála, nem is értette miről beszélek, nem is emlékezett erre, annyira sokat ivott aznap este. Azt mondta nem történt több dolog (ilyenkor nem is lenne képes többre), de én mégis úgy érzem, hogy megcsalt. Azt mondja, nagyon szégyelli, amit tett, és hogy ennyit ivott. Nagyon megviselte az utóbbi 2 év, hogy nem sikerül teherbe esnem, de engem is, mégsem csinálok ilyet. Egyébként eddig még nem történt ilyen, és tudom, hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Viszont most elbizonytalanodtam, nem tudom merjek-e így gyereket vállalni vele, vagy egyáltalán vele maradjak-e.

2013. jan. 2. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de mire számítasz? Most megcsal, amikor gyönyörű vagy és szeretkeztek, mi lesz amikor nagy hasad lesz és a végefelé már szex sem lesz? Ha a sikertelen próbálkozás ennyire megviselte a kapcsolatotokat, képzeld majd maga a gyerek mennyire szétszakít.. Ne szülj egy ilyennek, mert a végén úgyis magadra maradsz, vagy életed végéig sorozatban "nyeled le" a megcsalásokat.
2013. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
92%
Ezt eléggé ocsmányságnak találom, hogy saját magát videózta, akkor csak nem lehetett annyira részeg, ha ilyesmikre képes. Ja és még ki sem törölte. Ahhoz képest elég régóta együtt vagytok, hogy a döntést meghozd. Nekem is megcsalás kategóriájába tartozna és lehet, hogy már nem tudnék ugy nézni rá, mint elõtte. Rajtad mulik, hogy tovább folytatod vele az életedet vagy nem.
2013. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:

Mondjuk attól nem félek, hogy józanul megcsalna vele, mert egy amorf fogszabályzós ocsmány tehén. Tényleg nem szép és olyan csúnyán beszél, meg annyit iszik mint a fiúk. Fiús.

Még a férjem is azt mondta rá, hogy azért nézzek ki belőle annyit, hogy ha meg akarna csalni, szebb nőt is találna. Nagyon megnyugtatott.. :-)

Viccet félre téve, elveszett az az őszinte bizalmam, és tényleg minden bulizásakor ez lenne bennem, úgy érzem.

2013. jan. 2. 11:14
 14/79 anonim ***** válasza:
16%

Nekem ne haragudj, de ez nem így tűnik :(


Szerintem téged jobban megvisel a gyerek hiánya, mint őt. 10 év kapcsolatot egy ilyen baromság miatt dobni? Az igazi bajod szerintem nem az, hanem az, hogy nincs gyereked.

2013. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
16%
És ezzel most komolyan nem megbántani akartalak, meg nem a férjedet védeni, mint mondtam ő elszégyellheti magát, de ez akkor sem akkora bűn, hogy ekkora ügy legyen belőle.
2013. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
A gyerek dolog tényleg nagyon megvisel, de mindkettőnket. Mindent kipróbáltunk, már ő is mindent evett-ivott, amit csak találtam a Neten trükköt, én is, nem gyengén AKARJUK már. De azért semminek sem mondanám ezt, nem normális, hogy más hozzá nyúl, neki sem lenne az fordított esetben.
2013. jan. 2. 11:22
 17/79 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmár, csak megfogta.


Oké, persze nem normális, én valószínű sodrófával fenyegetném az embert, ha ezt tenné, de a bizalmam ettől nem rendülne ki.


Azért van ilyen érzésem, mert ez alap a szakításra és arra, hogy mástól talán legyen gyereked.


Mondom, nem szentírás, amit mondok, csak érzés.

2013. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mégis mindig az ocsmány tehenek lesznek "hű" férjek által jól megb.szva! Lehet,h mindenki rajta röhög,de mégis csak bemászott a férjed gatyájába...és még ocsmány is...ha téged ezzel meg lehet nyugtatni...!
2013. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
20%

Dehogy lesznek ezek megdugva.

Mindenki csak röhög rajtuk. Nézd meg, gondolom már mindenki elküldte a fenébe és csak egy részeg férfi nadrágját képes kigombolni :D

Micsoda szerencsétlenség.

2013. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsi vagyok, ha a kérdezőt fogdosta volna meg valaki, mit tanácsolnátok a férjnek.
2013. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!