Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvárás, hogy takarítsa...

Nagy elvárás, hogy takarítsa ki a szobámat?

Figyelt kérdés

A mai nap kivételével negyed 6-ra érek haza suliból és utána még takarítanom kell kb fél órát, hulla fáradtan. Sokszor a sírógörcs kerülget, annyira elegem van már.

Ráadásul a vérnyomásom 180/120 körül mozog a stressz miatt, erre hazaérek és még takarítsak ahelyett, hogy nyugodtan leülnék és tanulnék..

A takarítás után meg persze semmi kedvem takarítani.


A húgom szobáját bezzeg kitakarítja, de rám marad az előszoba, a fürdő, a saját szobám.. Ráadásul ki se szellőztet, hazaérek, szellőztetek és megfagyok. Ahelyett, hogy kiszellőztetne délelőtt...


2012. dec. 4. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
95%

1. Vagy kamu a kérdés, s akkor felesleges itt hergelnetek egymást

2.Vagy beteg a kérdező, írta a személyiségzavart,volt már pszichiátrián, akkor viszont őt nem kellene bántani nekünk, okos, felnőtt embereknek.

2012. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

20:55 Ide akartam írni minden mocskot, amit rád lehet szórni, de nem teszem! Édesanyádat sajnálom, hogy világra hozott téged.


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

# 80/81 ma 21:28


Én is a Tiedet:) Olvasd el végig a hsz-eket, és rájössz, hogy idézet akart lenni

2012. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim válasza:
Hát erre egy megoldás van ... ha anyud továbbra is így áll hozzá akkor menj el egy ügyvédhez és valahogy intézd el,hogy lakásotthon-ba kerülj hidd el,hogy ott jobb a helyzet mint a mostani anyáddal ... sőt mivel már 17 vagy ha jól viselkedsz 18 után is maradhatsz de ha akarsz bármikor elmehetsz ... szóval szerintem ez a legjobb ötlet ... a lakásotthon ... persze ez az én véleményem dönts ahogy akarsz azt már te tudod hogy anyud mennyire agresszív stb ... szóval ez csak egy tanács lehet sokan ellenzik de akkor se hülyeség
2012. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!