Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvárás, hogy takarítsa...

Nagy elvárás, hogy takarítsa ki a szobámat?

Figyelt kérdés

A mai nap kivételével negyed 6-ra érek haza suliból és utána még takarítanom kell kb fél órát, hulla fáradtan. Sokszor a sírógörcs kerülget, annyira elegem van már.

Ráadásul a vérnyomásom 180/120 körül mozog a stressz miatt, erre hazaérek és még takarítsak ahelyett, hogy nyugodtan leülnék és tanulnék..

A takarítás után meg persze semmi kedvem takarítani.


A húgom szobáját bezzeg kitakarítja, de rám marad az előszoba, a fürdő, a saját szobám.. Ráadásul ki se szellőztet, hazaérek, szellőztetek és megfagyok. Ahelyett, hogy kiszellőztetne délelőtt...


2012. dec. 4. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
85%
Én is azt mondom, hogy stressztől nem szaladhat fel csak 180-ra a vérnyomás. Orvoshoz kellene menned, mert tényleg nem játék. És próbálj magad körül rendet tartani. Nem hiszem, hogy nap, mint takarítani kellene. És igen, ha anyád otthon van egész nap, megcsinálhatná.
2012. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:
Volt mindenféle kivizsgálásom, endokrinológián is voltam, mert az utóbbi időben lefogytam 39 kilóra, de semmi bajom nincs. Azért fogytam le, mert nem főzök magamnak kaját, mire hazaérek, addigra meg elfogy. Aztán meg a fenének sincs kedve ég ebédre meg vacsira is szendvicseket enni.
2012. dec. 4. 16:48
 33/83 anonim ***** válasza:
77%
Anyád egy lusta dög.Az én anyám sosem kért ilyet tőlem csak annyit, hogy hétvégén takarítsak ki a saját szobámba és kész.A gyerek feladata a tanulás.Mi az, hogy neked kell főzni heti 4x?Ha anyád nem dolgozik 14 éve akkor csinálja meg a háztartási munkát legalább, ne a gyerekeire sózza.Lelehet pontozni.
2012. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
Miért nem árulod el a korod? Akkora titok?
2012. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
74%
Pont, hogy téged nem kellene stresszeltetnie otthon senkinek sem, mert az egészségi állapotod nem túl jó a magas vérnyomás miatt. Ezt hogyhogy nem fogják fel otthon?
2012. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
Ő állítólag nagyon elfárad itthon. Éjfélig netezik meg sorozatokat néz, délelőtt 11-kor kel. Ezután összerámolja a nappalit meg a húgom szobáját, főz és ennyi. A fennmaradó időben szintén filmet meg sorozatot néz.
2012. dec. 4. 16:50
 37/83 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2012. dec. 4. 16:50
 38/83 A kérdező kommentje:
Nem érdekli őket, szerintük csak kamu:))
2012. dec. 4. 16:51
 39/83 anonim ***** válasza:
29%

Ha ennyire gond a stressz meg az, hogy MAGAD UTÁN takaritani kell, akkor költözz külön, élj a saját lakásodban (albérlet), és attól kezdve senki nem szól bele, hogy mikor takaritasz, stb.


VISZONT attól kezdve este nincs otthon kaja, csak ha bevásárolsz, nincs tiszta ruha, ha nem mosol, nincs kitakaritva, igaz, senki nem kényszerit rá, de az "allergiád" attól még reagál, ha nagy a disznóól, a föbérlö kirug, stb..


De akkor "szabad" vagy, csak éppen még kevesebb idöd van, mint igy.

2012. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon szívesen költöznék, de csak érettségi után tudok.
2012. dec. 4. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!