Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvárás, hogy takarítsa...

Nagy elvárás, hogy takarítsa ki a szobámat?

Figyelt kérdés

A mai nap kivételével negyed 6-ra érek haza suliból és utána még takarítanom kell kb fél órát, hulla fáradtan. Sokszor a sírógörcs kerülget, annyira elegem van már.

Ráadásul a vérnyomásom 180/120 körül mozog a stressz miatt, erre hazaérek és még takarítsak ahelyett, hogy nyugodtan leülnék és tanulnék..

A takarítás után meg persze semmi kedvem takarítani.


A húgom szobáját bezzeg kitakarítja, de rám marad az előszoba, a fürdő, a saját szobám.. Ráadásul ki se szellőztet, hazaérek, szellőztetek és megfagyok. Ahelyett, hogy kiszellőztetne délelőtt...


2012. dec. 4. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
46%
utolsoval egyetertek:D
2012. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
6%

18:37 "Te kretén k*rva", én és sokan mások is felfogtuk, hogy nem dolgozik az anyja, és igen, ez nem normális viselkedés! Ezt sokan le is írták. De a kérdező ezzel nem tud mit kezdeni! Hozzáragasztja az anyjához a felmosórongyot, meg odaláncolja a konyhába?? Vagy mégis mit gondolsz?

Igen, nem normális az anyja viselkedése, de ahelyett, hogy kikészíti magát a kérdező, felhergeli saját magát, és kis méregzsákot kreál magából, ehelyett meg kell tanulni kezelni az anyját! EZ A MEGOLDÁS! És ezt úgy tudja megtenni, ha lehiggad és nem hergeli magát. Egyébként azt azért hozzá tenném, hogy a saját szoba kitakarítása nem elvárás, hanem kötelesség. A te szobád, te takarítod. Attól most tekintsünk el, hogy az anyjának millió ideje lenne rá, de ettől még az a normális hozzáállás ha zokszó nélkül kitakarítod a szobádat..


Na mindegy. Szóval nyugi van! Ne szívasd magad kérdező ezzel a pukkancskodással. Tanulj meg anyáddal élni és neked is sokkal könnyeb lesz.


17:34 voltam

2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
14%

Kretén K*rva vagy te....

Lehet hogy nem dolgozik, de b*sszam magam tarkón, ha én elvárnám az anyámtól hogy takarítson ki nálam.


Hallod fogd meg magad, takarodj el otthonról és élj a szutyokban. Hát nem hiszem el, nem vagy képes takarítani és az anyádtól várod el????

2012. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
43%

"Jó, majd ha dolgozok, hazaérek este 6-ra, utána lesz@rom a takarítást, mert nem lesz egy kötekedős anya a seg*emben. Ja, és akkor majd nyilván tanulnom se kell, így meg kell."


Hát, akkor ez a hír nagyon el fog keseríteni, de:

Két éve dolgozom, közben kötelező ügyvédiskolába járok (ott félévente vizsgázunk), szakjogászképzést csinálok (szintén félévente vizsga, majd a végén szakdolgozatírás- védés és záróvizsgák), és készülök a szakvizsgákra.


Hogy is van ez, hogy ha dolgozol, akkor nem kell tanulni????

2012. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
0%

Milyen hülyeség az, hogy naponta kell takarítani? Én ki is vágnálak, ha minden este a porszívót kellene hallgatnom.


Szerintem te valami megszállott, beteg ember vagy, és csak az agyad kötelez erre, mert más ilyet biztosan nem vár el tőled! A szomszédok is nagyon szerethetnek, ha nálatok napi rendszerességgel megy a porszívó... Eszednél vagy!? (Jó, erre nem kell válaszolni, úgyis látom, hogy nem, és csak hisztizni jöttél ide is... Pl. érdekes módon ide egész nap volt időd írogatni.)


Ja, és esélyes, hogy ez egy kamukérdés.

2012. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy csak én látom úgy, hogy hülyít bennünket ez a kretén?
2012. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
25%

Ez egyre cifrább, ahogy olvasom. Kérdező, de aztán nagy kamus vagy, csak nem értem, miért. :)

Még csak az ötödik oldalon tartok, de a kérdezőnek már kórosan magas vérnyomása van, 39 kiló (mert éhezik otthon), szolgaként bánnak vele (Hamupipőke) és személyiségzavaros is... Ja, és három daganatos családtagja van, és dolgozatokat kell írnia, emellett aludni sem tud, és folyton fáradt.


Már komolyan kíváncsi vagyok, hogy a maradok 4-5 oldalon mi jöhet még. Ez jobb, mint egy krimi. :P

2012. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
61%

Ti kretén k*rvák, nem bírjátok felfogni, hogy az anyja NEM DOLGOZIK? Szerintetek normális, hogy még így is a kérdezőnek kellene főzni és takarítani?

Persze hogy hisztis méregzsák a kérdező, ha az anyja ekkora idióta!

A legtöbben itt mindenre csak azt tudják írni, hogy "ne vergődj, másnak még ennél is szarabb..." Ez aztán a segítség!


Ok. Megmondom mit tegyen.

17 évesen már szabad joga van ahoz, hogy megválassza. hol akar élni.

Azaz bemegy a gyámügyre elmondja mi a szitu. Ezek után elhelyezik ideiglenes otthonba, majd kiteszik egy lakásotthonba.

A suli-t tudja folytatni közben. Valószín zsebpénze is lesz. Igaz, magánélete nemigen, de garantált, hogy este 10-kor már mehet aludni. Ugyankkor ott is meglesz a napirendje, azaz ott is kell majd mosogatni, takarítani.


Attól, hogy az anyja nem dolgozik, még tehet rá kötelességeket, amit el kell végeznie. Ez is a nevelés része.


Azt meg nem feltétlen hiszem el, hogy a gyámügy még nem figyelt fel a dolgokra.

2012. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
38%

Hehe, végig értem. :D Most már volt öngyilkossági kísérlete, egy évet töltött pszichiátrián (17 évesen mondja ezt! :D), és menzesze sincs.

Ezt nevezem én halmozottan hátrányos helyzetnek. :D De inkább csak hülyeségnek. :D


A Kérdező kamuzik, és jót röhög mindenkin.

A kérdést jelenteni és töröltetni kéne.

2012. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
0%
20:55 Ide akartam írni minden mocskot, amit rád lehet szórni, de nem teszem! Édesanyádat sajnálom, hogy világra hozott téged.
2012. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!