Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvárás, hogy takarítsa...

Nagy elvárás, hogy takarítsa ki a szobámat?

Figyelt kérdés

A mai nap kivételével negyed 6-ra érek haza suliból és utána még takarítanom kell kb fél órát, hulla fáradtan. Sokszor a sírógörcs kerülget, annyira elegem van már.

Ráadásul a vérnyomásom 180/120 körül mozog a stressz miatt, erre hazaérek és még takarítsak ahelyett, hogy nyugodtan leülnék és tanulnék..

A takarítás után meg persze semmi kedvem takarítani.


A húgom szobáját bezzeg kitakarítja, de rám marad az előszoba, a fürdő, a saját szobám.. Ráadásul ki se szellőztet, hazaérek, szellőztetek és megfagyok. Ahelyett, hogy kiszellőztetne délelőtt...


2012. dec. 4. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Ha majd egyszer nagyon bekattanok és megölöm magam, az égvilágon senkit sem fog érdekeli szerencsére!:)
2012. dec. 4. 17:06
 52/83 anonim ***** válasza:
62%
Hát lezárnám a kérdéskőrt. A Te egyetlen problémád, hogy görény vagy!
2012. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jót tenne neked ha megint ott fognának. Nem 1 évre....
2012. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
75%
Adja az ég hogy ne legyen az én lányom is egy ekkora rinyagép... mugy a napi fél óra takaritást én se értem... az meg hogy csak napi néhány órát alszol mert nem tudsz többet... had tippeljek és egyben had tanácsoljak is ... ne ülj a net elött várva hogy lemegy a vérnyomásod hajnal kettőre inkább az ágyban fekve próbáld... Anyád egy gyökér ezek szerint de ha igy folytatod te kétszer akkora gyökér leszel.., és most pontozhatsz lefele ma ugyis csak azt kapom
2012. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:

Minek? Nehogy kinyírjam magam?:D

Rácsosak az ablakok, sehogy sem tudtam volna kiugrani. A gyógyszerek meg el voltak zárva sajnos

2012. dec. 4. 17:10
 56/83 A kérdező kommentje:
Aha, nyilván egész éjjel a gép előtt ülök:)))
2012. dec. 4. 17:10
 57/83 anonim ***** válasza:
58%
Te egy idióta hisztis hü lye p*csa vagy két pofon egy doboz xanax és lehet nem lennál ilyen h ülye
2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
51%

Kedved válaszolók!


Mondjátok, ti analfabéták vagytok?


A kérdező anyja háztartásbeli, nem ő tartja el. És a kérdezőre is ugyanúgy főznie kéne.


Ez a vérnyomásérték pedig rohadt veszélyes. 180-as vérnyomás egy szinte még gyereknek???? Ez felnőttnek is sok basszus.


A helyedben kérdező másik orvossal is konzultálnék, vannak hypertonológusok.

Ha 180-as vérnyomásod van és megállás nélkül fogysz, akkor még egyszer első körben egy belgyógyászat, utána egy endokrinológia.

Menstruációd rendben van egyébként?

2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
70%
hát így végigolvasgattam az egészet.......netezni van időd,vérnyomást méregetni van időd....másokkal kötekedni van időd....ez vagy egy kamu kérdés és egy pszihológus hallgató egyetemista heccből húzza itt az emberek idegeit,vagy neked kellene menned kezelésre.....
2012. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs menzeszem, de nem is érdekel. Soha nem akarok gyereket, utálom őket.

3 hónap alatt fogytam majdnem 30 kg-t.

2012. dec. 4. 17:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!