Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs családja, értsd:...

Akinek nincs családja, értsd: házastárs és gyerekek, de még testvére sem, az hogyan vészeli át az életet?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz, mert valakikhez tartozni elemi igény, és az emberek a családjukhoz tartoznak.


Olyanok tapasztalatát kérem, akik így élnek 30 fölött... Egy kis bátorításra van szükségem. :/


2012. nov. 28. 20:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Amúgy sosem voltam átlagos gondolkodású.

Hidd el a melegek között is legtöbben családra vágynak,átlag dolgok érdeklik,mint a bulizás,ilyenek.

Én legjobban attól lennék boldog,ha miután magamon segítettem,rendeződik az életem,ha tudnék másokon segíteni.

Annyi negatív dolog ért az életben már,hogy szinte életcélommá vált ez.Érdekes módon az akaratom,lelki erőm mindig megvolt.Jó persze voltak rosszabb időszakok.

Az életed értelme az,amit te adsz neki.

Nekem egy elég különös,nem miden napi utazás,már gyerekkorban is éreztem,hogy nem vagyok átlagos:)

Amúgy társaságod lehet attól is,hogy nincs családod:)

De ha van állandó szexpartnered már az is valami,izgalmas.

Sokan az egyhangúságba rokkannak bele.Tedd izgalmassá az életedet,próbálj ki új dolgokat.

2013. okt. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!