Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs családja, értsd:...

Akinek nincs családja, értsd: házastárs és gyerekek, de még testvére sem, az hogyan vészeli át az életet?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz, mert valakikhez tartozni elemi igény, és az emberek a családjukhoz tartoznak.


Olyanok tapasztalatát kérem, akik így élnek 30 fölött... Egy kis bátorításra van szükségem. :/


2012. nov. 28. 20:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem tudlak bátoritani, csak rettegek, mert ezek a kilátásai az egyke gyerekemnek is : ) Házasodj meg, legyenek gyerekeid és őket szeresd.
2012. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj csak! És esetleg a szüleidnek nincsen valamelyiknek testvére, akinek a családját néha meglátogathatnád? annyira együtt érzek veled, de nem tudom hogyan segithetnék.
2012. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
50%
Az még kérdés, hogy te nem akartál családot, vagy így alakult? Mert ha te nem akartál gyereket, meg normális kapcsolatot, mert tegyük fel a karrieredre koncentráltál, vagy ki akartad élni magad, akkor nem sajnállak. Viszont ha önhibádon kívül történt ez, akkor mélyen együtt érzek :( Barátkozz, menj el olyan helyekre ahol lehet ismerkedni. Ne legyél egyedül. Ha más nincs vegyél egy kutyát :)
2012. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
41%
Szegény, te is olyan vagy, mint a LEgenda vagyok-ban a pasi. De a kislányom is ilyen lesz.
2012. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 fallenangel_33 ***** válasza:
96%
a páromnak ugyan van egy bátyja, de abban nincs sok koszonet... kulfoldon csavarog, ha néha-néha megjelenik, csak problémák vannak vele (bírósági, rendorségi ugyek, pénzt csal ki, stb), párom szokta mondani, hogy olyan, mintha nem lenne családja.... az én családomat a sajátjaként szereti, az én novérem mintha az o testvére is lenne.... hát így. Most babát várunk :)
2012. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
94%

Én így vagyok,csak még nem vagyok 30,de elég közel vagyok hozzá.

Jelenleg nem érzem magam magányosnak,de vannak napok amikor igen.

Bár,nekem van egy legjobb barátom (férfi),több éves,őszinte,tiszta barátság.Mellette nem érzem olyan egyedül a nagy világban.

N

2012. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
95%
Szia! 30 évesen még nem késtél le semmiről.Neked is lehet még családod és gyönyörű gyermekeid :) .Én is egyke vagyok.. nekem sincs testvérem ,de mára saját családot alapitottam ,ők a mindenem :). Ne keseredj el ,te sem fogsz egyedül maradni.
2012. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
54%
Igaz 19 vagyok még csak, de nekem is ez lesz a "sorsom". Egyáltalán nem bánom ha nem lesz családom, simán eltudnám "egyedül" képzelni az életemet. Sőt, azok a dolgok amik a világban folynak.....nem is kérek belőle. Egy pasi csak nyűg lenne és plussz ideg. Nagyon ritka manapság az felhőtlen kapcsolat. Utoljára 15 évesen volt barátom, de nem bírtam elviselni a kötöttséget. Személyiségfüggő szerintem, hogy ki hogy viseli. Viszont az, hogy nincs család, gyerek, testvér attól nem kell valakinek egyedül lennie. Haverokkal kis kiruccanás, koncertek, összejövetelek tudják pótolni a családot :) Na persze az állatokról nem is beszélve, jópár házikedvenc kintre bentre mindjárt lefoglalják az embert.Nem mellesleg azt csinálsz egyedül amit csak akarsz, nem szól bele senki. Bár nekem ittvan édesanyám és nagyon jó a kapcsolatunk, de egyszer én is elköltözök. Szval teljes életet lehet élni egyedül is, vagy több mint teljes ;)
2012. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen,mert megedzőttem.Gyerekre nincs szükségem,tökéletesen kielégít ha van párkapcsolatom.Úgyhogy első körben egy társra lenne szükséged,ő fogja megtestesíteni neked a mindent gyakorlatilag.Kor nem számít,valaki 60évesen találja meg élete értelmét :)
2012. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
37%

Na, ezért van kihalásra ítélve a fehér ember.

Nem normális dolog egyedül maradni. De sajnos akaratunkon kívül megtörténhet. Próbálj barátkozni, nyitottan élni. Ismerkedj férfiakkal, regisztrálj társkeresőre,... Nem olyan nehéz ez, csak minden akaraterő, kitartás kérdése. :)

2012. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!