Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs családja, értsd:...

Akinek nincs családja, értsd: házastárs és gyerekek, de még testvére sem, az hogyan vészeli át az életet?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz, mert valakikhez tartozni elemi igény, és az emberek a családjukhoz tartoznak.


Olyanok tapasztalatát kérem, akik így élnek 30 fölött... Egy kis bátorításra van szükségem. :/


2012. nov. 28. 20:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

Azt sajnos én sem tudom, csak a napi dolgokra gondoltam.

Mondhatnám, hogy tök felesleges vagyok de nem teszem, mert nem szeretnék újra depresszióba esni.

2012. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Van, amikor a napi dolgok nem bírnak el engem... És ha a jövőm is csak annyi, mint a jelenem, akkor horrror még rágondolni is, hogy magányosan öregszem meg...
2012. dec. 1. 16:04
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne keseredj el. Férfi vagy? Nő vagy? Nem tudom, de ha férfi, még most is alapithatsz családot, hidd el. Ha nő vagy, fogadj el párként el egy olyan férfit, akinek vannak gyermekei és neveljétek együtt őket szeretetben. Van megoldás, csak ne add fel kérlek. Én is nagyon magányos vagyok és kislányom is és az is marad mindig, tudom miről beszélsz!!
2012. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért gondolod, hogy a kislányod mindig magányos marad?? Nő vagyok amúgy.
2012. dec. 3. 02:14
 35/61 anonim ***** válasza:
Mi van veled kedves kérdező? Sokat gondolok rád, igy ismeretlenül is, remélem találsz egy szerető társat a életben! Megnyugodtál egy kicsit?
2012. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha megnyugszom is, a mélyben ott a magány... igazán nem oldják fel a napi örömök, csak elfedik ideig-óráig, ez a helyzet...

2012. dec. 6. 00:12
 37/61 anonim ***** válasza:
És akkor amit sokan tanácsoltunk, hogy alapits családot? Mit szólsz hozzá?
2012. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Pont ez az, ami nem jött össze... Pedig ezt szerettem volna leginkább...
2012. dec. 6. 18:21
 39/61 anonim válasza:
100%

Szijasztok! Aki magányos, annak tudom ajánlani az én legjobb (és egyetlen) bátyámat, aki 30 éves most! (se feleség, se barátnő, se gyerek)



A kerítőnő hugicaa :D

2012. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

És a hugica nem eladó? ;-) Mármint lehet neki -neked- udvarolni? :)

Én is magányos vagyok, de hím nemű. :) 30 feletti.


Nagyon hosszú a kérdéshez írtak sora, és már fél álomban vagyok. Kedves kérdező, te milyen nemű is vagy és melyik generácio? 30-40 között szintén?

2012. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!