Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoslány a legénybúcsún?!...

Táncoslány a legénybúcsún?! Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha a párotok legénybúcsújára a haverjai szerveznének táncoslányt? De nem a tipikusan erre hivatott, magára adó nő lenne, aki táncol egyet, riszál kettőt, elteszi a pénzt, majd hazaballag..(ez még nem is zavarna). hanem egy olyan lányt, aki pár ezer forintért és egy kis pálinkáért ledobja a ruháit, (a haverok ismerőse), hírhedten a legalja, "bármit megteszek és hagyok" típus,hagyja a tapizást, rámászik mindenkire stb.


Én teljesen kiakadtam! Szerintetek jogosan zavar a dolog, és állítottam az egész társaságot választás elé azzal, hogy vagy táncoslány, vagy esküvő? A vőlegényemnek is elmondtam, hogy ez nem éppen a legjobb ötlet szerintem, elmondta a testvérének, haverjainak, hogy ne szervezzenek semmi ilyet, de ők cinkosan kacsingattak rá, és nevettek, hogy "persze, nem lesz semmi ilyen.." Ismerve a barátait, nem éppen foglalkoznának azzal, hogy engem zavarna vagy sem, és kinézem belőlük, hogy a buli közepén megjelenik a csajszi, amikor már mindenki felöntött a garatra, és a párom sem tud mit csinálni vele..


Túlreagálom?


24/N


2012. nov. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
7%

több dologgal is bajom van a történetben: ha bíznál a párodban, akkor hótziher, h nem paráznál. én tudom, hogy a vőlegényem előtt egy csapat playmate lejthetne násztáncot, max elismerősen csettintene, h nem rossz muffok, és kész.


annyira gagyi duma ez a páromban bízom, de a csajban nem. hát könyörgöm, a párodban nem bízol, mert ha bíznál, nem hinnéd azt, hogy egy útszéli el tudja csábítani.


a másik, h szerinted melyik normális pasit érdekel az a nő, aki felkínálja magát? a suttyók rábuknak mint gyöngytyúk a takonyra, de egy értelmes az le se kakkantja. neki a vadászat kell. már ha kell.


láttam én már olyat, h a csaj be volt tintázva rendesen, rámászott egy full hűséges, normális srácra, az meg úgy söpörte le magáról, mint egy poloskát, ami odaszállt az inggallérjára.


erről ennyit.

2012. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt soha nem tudtam megérteni,hogy a haverok néha miért gondolják,hogy a vőlegény bulija az övék... Ha annyira nem akarja az ÜNNEPELT,minek erőltetik? Amúgy nem reagálod túl. Ha valamit a legnagyobb jóindulattal sem tudsz elfogadni,az szerintem nem hiszti. Egyébként meg annyira unalmas és sablonos ez a legénybúcsún táncoslány,leánybúcsún meg chippendale fiú:D Nem tudtak volna valami eredetibbet kitalálni?
2012. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
98%

Tavaly volt egy legénybúcsú a párom egyik barátjának!

Hjajj, de ment a szervezés!

Nézegették a "profi táncoslányokat" a neten, vihorásztak a telefonba, mint a kisfiúk, hogy "Na, ő jó lesz? És ő?"

A profi táncoslány jól le is sz.opta azokat, akik akarták, persze plusz pénzért.

Szépen sorba álltak a fenti szobánál.

Akit nem, azt azért nem, mert kiment a hidegbe, hogy ne álljon már a bré.

Na, ennyit a szexmentes "táncoslányokról"!


Tényleg így kell indítani egy házasságot?


Más nők tapizásával, meg az ölbe üldögéléssel?


Hogy másról ne is beszéljünk?


Gyönyörű, mondhatom!

Más nőt fogdos az esküvő előtt, mert "legalább fogdosni kötelező".

Ro.hadt megalázó ez egy nőnek!

Ülsz otthon és tudod, hogy a leendő férjed épp egy máik nő s.eggét meg mellét fogdossa.

Jó buli, csak nem neked!

2012. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 20. 12:15
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Mesélek egy sztorit a nagy bizalomról. Exem egyik barátjának volt a legénybúcsúja. A menyasszony olyan jófej csaj volt, hogy még ő szervezte le magát a táncoslányt is a bulira, a fiúk már a kész partira mentek. Gondolom mondanom se kell, hogy ebben az esetben még a gondolat szikrája se merült fel, hogy bármiféle gond lesz. Aztán a drágalátos vőlegényke elsőként "avathatta" fel a táncoscsajt mint ugye ünnepelt, de persze az összes haverja is végigment rajta utána, szép sorjában. Aztán megvolt az esküvő. A csaj pedig a mai napig áradozik, hogy neki van a világon a legtisztességesebb férjecskéje, természetesen halvány sejtelme nincs arról, mi történt anno a legénybúcsún.
2012. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!