Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoslány a legénybúcsún?!...

Táncoslány a legénybúcsún?! Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha a párotok legénybúcsújára a haverjai szerveznének táncoslányt? De nem a tipikusan erre hivatott, magára adó nő lenne, aki táncol egyet, riszál kettőt, elteszi a pénzt, majd hazaballag..(ez még nem is zavarna). hanem egy olyan lányt, aki pár ezer forintért és egy kis pálinkáért ledobja a ruháit, (a haverok ismerőse), hírhedten a legalja, "bármit megteszek és hagyok" típus,hagyja a tapizást, rámászik mindenkire stb.


Én teljesen kiakadtam! Szerintetek jogosan zavar a dolog, és állítottam az egész társaságot választás elé azzal, hogy vagy táncoslány, vagy esküvő? A vőlegényemnek is elmondtam, hogy ez nem éppen a legjobb ötlet szerintem, elmondta a testvérének, haverjainak, hogy ne szervezzenek semmi ilyet, de ők cinkosan kacsingattak rá, és nevettek, hogy "persze, nem lesz semmi ilyen.." Ismerve a barátait, nem éppen foglalkoznának azzal, hogy engem zavarna vagy sem, és kinézem belőlük, hogy a buli közepén megjelenik a csajszi, amikor már mindenki felöntött a garatra, és a párom sem tud mit csinálni vele..


Túlreagálom?


24/N


2012. nov. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
26%
35-ös vagyok. Én ezt kizárólag a prostikra írtam :) Előtte írta valaki, hogy náluk direkt prosti lett beszervezve. A táncosokkal semmi bajom :)
2012. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tetszene.

Szerintem nem reagálod túl.

Azt sem értem, hogy miért van ez, hogy a legénybúcsún táncoslányok, meg prostik vannak?

Ha engem akar elvenni, akkor miért kell más még gyorsan a házasság előtt?

Akkor du.gjon mással, ha ennyire akar, engem meg ne vegyen el!

2012. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
94%
35-ös! Értem én, hogy a táncosokkal nincs baj, de végül is csak egy prostiról van szó, legalább is a kérdező szerint elég rossz hírben áll a nő. Mindenesetre nem ismerem, én csak abból az infóból dolgozom ami itt van. :-) Én sem a táncosokra írtam...
2012. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
53%
Na visszajöttem, mi lett a sztori vége, elmarad az esküvő?
2012. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
25%

Sok válasz jött, de azért leírom a véleményem.

Kicsit tényleg túlreagálod vagy csak féltékeny vagy nagyon.

Én nem akadnék ki ezen, megbízok a páromban és tudom, hogy bármennyit inna nem csalna meg mert szeret. És ha mégis... Akkor pedig ugyanúgy a házasság alatt is megteheti.

2012. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom egy profi táncos lány súlyos tízezrekbe kerül ezt a "lo.tyót" pedig megússzák pár pohár feles árából. Érezzék jól magukat. Gondolom a vőlegényed nem fog kavarni vele, ha már házasodni akar. Majd a haverok jól meg.dugják miután leitatták, a drága párod pedig max. megiszik egy-két sört és hazamegy. Ha tényleg szeret. Ellenkező esetben pedig vígan magaalágyűrné a profi táncoslányt is.
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom miért az a probléma, hogy a ledobja e a ruháit vagy tettlegességig fajulnak e a dolgok? Az, hogy a vőlegényednek arra van szüksége, hogy az esküvő előtt kis túlzással fél órával még gy másik nő vonaglására élvezkedjen , az oké? Soha nem értettem, hogy az akinek korábban sem volt szüksége ilyen pótmegoldásokra, annak hogy lehet, hogy pont az esküvő előtt van.
2012. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg nem neked találták ki ezt a házasságosdit.
2012. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igazad van,nem is értem mi ez leány,meg legény búcsú táncoslány/fiú mánia újabban,nekem nem volt ilyen de ha lett volna fel is háborodtam volna ha oda hívnak a barátaim valami sztriptíztáncost,nem igazán értem mi az értelme,ha valaki vetkőzne nekem ,az a párom legyen.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
79%
Úristen... persze hogy nem reagálod túl, emberek basszus van különbség egy hivatásos táncoslány (akivel NINCS szex max tapizás, ha van..), meg egy k*rvaként viselkedő szimpla ismerős csaj között. Én ugyanígy tettem volna, sőt ha meglesz a legénybúcsú és kiderül hogy ott volt a csaj, el is hagynám, még szerencse, hogy az én barátom ilyenre sose adná a fejét. :D Nem naivitásból mondom, de azért határa mindennek van, ahogy mondod hivatásos táncosnő ellen nekem se lenne kifogásom, de a legénybúcsú nem arról szól ahogy sok haver gondolja, hogy az utolsó legális lehetőség a dugásra kb.. ugyan mááááár....
2012. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!