Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoslány a legénybúcsún?!...

Táncoslány a legénybúcsún?! Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha a párotok legénybúcsújára a haverjai szerveznének táncoslányt? De nem a tipikusan erre hivatott, magára adó nő lenne, aki táncol egyet, riszál kettőt, elteszi a pénzt, majd hazaballag..(ez még nem is zavarna). hanem egy olyan lányt, aki pár ezer forintért és egy kis pálinkáért ledobja a ruháit, (a haverok ismerőse), hírhedten a legalja, "bármit megteszek és hagyok" típus,hagyja a tapizást, rámászik mindenkire stb.


Én teljesen kiakadtam! Szerintetek jogosan zavar a dolog, és állítottam az egész társaságot választás elé azzal, hogy vagy táncoslány, vagy esküvő? A vőlegényemnek is elmondtam, hogy ez nem éppen a legjobb ötlet szerintem, elmondta a testvérének, haverjainak, hogy ne szervezzenek semmi ilyet, de ők cinkosan kacsingattak rá, és nevettek, hogy "persze, nem lesz semmi ilyen.." Ismerve a barátait, nem éppen foglalkoznának azzal, hogy engem zavarna vagy sem, és kinézem belőlük, hogy a buli közepén megjelenik a csajszi, amikor már mindenki felöntött a garatra, és a párom sem tud mit csinálni vele..


Túlreagálom?


24/N


2012. nov. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
23%
Túlreagálod.
2012. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Egyébként abban egyetértek azokkal a hozzászólókkal akik a bizalmat boncolgatták, és azt, hogy mindenhez két ember kell. De azért mégsem túl megnyugtató a gondolat, hogy egy utolsó k**** vonaglik a vőlegényemen, rá szeretné venni erre-arra, liheg a vőlegényem nyakába..
2012. nov. 19. 14:43
 33/55 anonim ***** válasza:
95%

14:00: komoly?

Már azthittem ilyen csak nálunk volt.

A haverjai,munkatársai addig szervezkedtek úgy ahogy páromnak nem tetszett mig inkább el se ment,velünk bulizott,nekem nem volt lánybúcsú,hanem barátokkal vegyesen fiú-lány. Neki is beszerveztek prostit,igazit,halom piát,hogy majd attól hagyja magát...de ő ebből nem kért...(imádom hogy ilyen)

2012. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
91%
Mielött elidultok a saját nektek szervezett buliba Szexeljetek lepd meg estleg valamivel amire tuti nem számit. Ha 1 jó szex után indul el otthonrol nem fog eszébe jutni más..
2012. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakinek prostit szerveznek direkt a barátai akkor ott azért van baj rendesen. Ezt nem értem. Én még nem találkoztam olyan baráttal akinek az lenne a szórakozása, hogy tönkre teheti a barátja életét. Szerencsére ettől normálisabb barátai vannak a férjemnek is. Bár egy csapat idiótával nem is barátkozna. Egy táncos megszervezésénél nem ez a cél.
2012. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
52%

34-esnél a pont !!!!!!!!!!!!!

Férfi vagy nő vagy .????

2012. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
64%

34 -es vagyok

36 / Nő

2012. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyi válasz érkezett, pro - kontra. Arra jutottam, hogy ha a barátok annak ellenére is beszervezik a lányt, hogy meg lett velük beszélve, hogy a párom nem kér belőle, akkor az csak őket minősíti. Valamint a páromat is minősítené ha egy ilyen lányhoz lenne gusztusa, és ha ki is derülne, akkor legalább még időben. :)
2012. nov. 19. 15:08
 39/55 anonim ***** válasza:
86%
Erről van szó :) Ha tényleg egy kis k.rva, akkor valószínűleg a párod hozzá sem érne. Legalábbis nekem is mondta már a férjem, mikor egy nagyon hülye, "paraszt" gyerek bepróbálkozott, hogy ennék csak több eszem van ha félrelépek valaha legalább egy normálissal tegyem :) Nem szándékozom megcsalni meg ő se engem. De ha neadjisten mégis egyszer elcsábul valaki (de nem hiszem és nem is félek) akkor biztos lesz mindkettőnkben annyi intelligencia, hogy nem a világ k.rvájával vagy hímr.ngyójával :D
2012. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
85%

35-nek igaza van!

Milyen barátok azok akik egy sz@ros prostiért, meg azért, hogy ők jót röhögjenek tönkreteszik a barátjuk kapcsolatát, boldogságát?


Az ilyen barátok nem barátok, mert nem tudnak örülni a barátjuk boldogságának és a saját nyomorúságukat erőltetik másra. Ostoba emberek lehetnek. Nem reagálod túl, teljesen jogos az érzésed.

2012. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!