Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoslány a legénybúcsún?!...

Táncoslány a legénybúcsún?! Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha a párotok legénybúcsújára a haverjai szerveznének táncoslányt? De nem a tipikusan erre hivatott, magára adó nő lenne, aki táncol egyet, riszál kettőt, elteszi a pénzt, majd hazaballag..(ez még nem is zavarna). hanem egy olyan lányt, aki pár ezer forintért és egy kis pálinkáért ledobja a ruháit, (a haverok ismerőse), hírhedten a legalja, "bármit megteszek és hagyok" típus,hagyja a tapizást, rámászik mindenkire stb.


Én teljesen kiakadtam! Szerintetek jogosan zavar a dolog, és állítottam az egész társaságot választás elé azzal, hogy vagy táncoslány, vagy esküvő? A vőlegényemnek is elmondtam, hogy ez nem éppen a legjobb ötlet szerintem, elmondta a testvérének, haverjainak, hogy ne szervezzenek semmi ilyet, de ők cinkosan kacsingattak rá, és nevettek, hogy "persze, nem lesz semmi ilyen.." Ismerve a barátait, nem éppen foglalkoznának azzal, hogy engem zavarna vagy sem, és kinézem belőlük, hogy a buli közepén megjelenik a csajszi, amikor már mindenki felöntött a garatra, és a párom sem tud mit csinálni vele..


Túlreagálom?


24/N


2012. nov. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén? Én sem örülnék.
2012. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:
25%
Ha megbíznál a párodban és a kapcsolatotokban, akkor ez a kérdés most nem merült volna fel.
2012. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
17%

Igen, túlreagálod, ez hiszti.

Miért nem szerveztek be a leánybúcsúba ti is valami táncost? Nem lenne egyszerűbb?

2012. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdekelne. Két lehetőség van. Vagy bizok a paromban es a hűségeben, vagy nem. Ha bízom benne, akkor nem mindegy, hogy ki es mit csinál előtte? Ha meg nem bízom benne, akkor miért is akarok hozza menni?
2012. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
22%

Ha bízol a leendő férjedben, akkor tudod, hogy hiába illegeti magát a csaj, úgysem fog történni semmi. Ha nem bízol benne, ne menj hozzá.

Hiába kapható mindenre a lány, ha a párod nem akarja.

2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
72%
A férjem legénybúcsúján is volt táncos lány, illetve az én leánybúcsúmon pasi :) Engem nem zavart. Biztos voltam benne, hogy lesz a barátait ismerve, és a pasit is éreztem, mert az én barátnőim sem tiszták. Én voltam az első aki férjhez ment, azóta mindegyikén volt :) Mi nem csináltunk/csinálunk ilyenből problémát. Ha annyira részeg lesz a párod akkor tényleg nem tud vele mit csinálni, ha meg nem akkor nem csinál semmi olyat amit józanul, egy szimpla bulin nem tenne meg. Egy barátomra is rá akart mászni egy csaj, elhajított úgy hogy össze kellett varrni a fejét. Barátom olyan részeg volt, hogy nem is emlékezett rá. Szóval ez a részegség, nem tudom mit csinálok, csak mendemonda. Bízz meg benne. Ha hozzá akarsz menni gondolom én ez megvan?
2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Ha egy normális táncoslányt keresnének fel, akinek az a hivatása, hogy elmegy legénybúcsúkra táncolni, bizonyos keretek, szabályok között, az nem zavarna. A legfőbb probléma a lánnyal van, aki egy olcsó ****, és nem egyszer lehetett hallani, hogy hasonló bulikban még a házas férfiakat is cibálta be a szobába, mert túlöntött a garaton...
2012. nov. 19. 13:56
 8/55 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem zavarna. Párom és a haverjai húztak egy ideig vele, egészen addig, amíg ki nem nyögtem, hogy ha hozzá megyek, akkor nem zavar. Azért megyek hozzá, mert tudom, hogy engem szeret én kellek neki. Nem valami táncis nőcske. Ha meg mégis ő kell, akkor ne is pazaroljunk se időt se energiát (se pénzt) a lagzira. Vállat vontam. Mire eljött a nagy nap a párom mondta, hogy neki nem hogy táncos nő nem kell, de még legény búcsú se. :)
2012. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nem bizalom kérdése.

Én a párod helyében határozottan kijelenteném, hogy ne szervezzenek semmi ilyesmit, mert nem akarok balhét. Ha meg mégis megteszik, otthagynám őket a fenébe.

Szerintem az ilyen legénybúcsú, lánybúcsú jobb táncosok nélkül, aztán nincs miért izgulni meg veszekedni.

Jól be kell rúgni, aztán kész.:D

2012. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
56%
Tudod elcsábítani csak azt lehet, aki hagyja magát.....
2012. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!