Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, hogy...

Szerintetek jogos, hogy elegem van, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak hülyeségei a szüleimnek, de ezen a nyáron kezd betelni a pohár.

Apa új mániája, hogy reggel fél 6-kor, amikor hazaér, felkelt valamilyen ürüggyel. Pl ma azért, hogy nézzem meg, milyen jó a víz a medencébe, meg hogy menjek vele fürdeni ki. Tegnap azért keltett, hogy nézzem meg mekkora gödröt ásott a kutya. Ha nem megyek, akkor meg én vagyok a sz@r lusta disznó, aki egész nap mereszti a seggét.. Szóval megyek, lerendezem pár perc alatt, de nem tudok visszaaludni. Hozzáteszem, hogy nagyon rosszul alszok, főleg nyáron, mikor korán világosodik. Szóval ma is fent vagyok fél 6 óta, hulla vagyok, alig látok. Ha lefeküdnék aludni és észrevenné, akkor megint lusta disznó vagyok..


A másik leggyakoribb, hogy "menjünk vásárolni, fél óra alatt megjárjuk". Jó, rábeszél, menjünk, mert megsajnálom... Volt, hogy 7 óra alatt jártuk meg, miközben nekem 1000 tanulnivalóm lett volna. Elindulunk a pennybe, de közbe bemegyünk még 5000 másik helyre.. És ha ezek után nem megyek egy ideig, akkor megint csak itthon meresztem a p*csámat...


Szóval ez csak 2 volt a sok hülyeség közül, nekem már nagyon elegem van. Igazából lenne lehetőségem költözni, és nagyon hajlok felé...


Szerintetek?


2012. júl. 10. 15:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ha ideges, akkor mindenkivel üvöltözik, teljesen idegbeteg.

Anyukám meg takarításmániás, semmi sem jó úgy, ahogy én megcsinálom.. Összerakom a szobámat, meglátja, szétszedi, megcsinálja ő. Ilyenkor "még a szobádat sem tudod összerakni, ha nem lennék, térdig járkálnátok a koszban". Ha nem teszem rendbe, akkor ugyanez a szöveg.


Különben tök normálisan rakom össze, tudok takarítani..


Amúgy 18 éves vagyok

2012. júl. 10. 15:46
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem szeretném relativizálni a dolgot, de a Te édesapád legalább be akar vonni dolgokba, foglalkozik veled, stb. Valószínűleg semmi rossz szándék nem vezeti, csak több időt szeretne veled tölteni. Mással nem foglalkozik az apja, vagy rosszabb esetben veri, esetleg - sajnos - már nem is él. Kicsit közhely-szerű amit írok, de pár év múlva lehet, hogy sajnálni fogod azt az időt, amit együtt tölthettetek volna, de helyette mondjuk aludtál, vagy mást csináltál.
2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Kimennék fél 6-kor a medencéhez,beleraknék egy gumimatracot,aztán a vízen himbálózva aludnék tovább.Aztán csokibarnán mennék vele vásárolni,ahol flörtölgetnék,miközben ő nézelődik.
2012. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De felkelek fél 6-kor, és így alszok kb 4 órát.


Amúgy sok helyes pasi van ám a pennybe, meg a lottózóba, ahol amúgy kint várom a kocsiba...


Egész nap itthon van, miért nem akkor "vesz be a dolgokba"??

2012. júl. 10. 15:54
 5/12 A kérdező kommentje:
De amúgy én nem is szeretnék időt tölteni vele, leírta már magát nálam régebben... Sok pofozások, üvöltözések, kötözködések, stb. Amikor igazából most is vannak, csak már kb lesz@rom..
2012. júl. 10. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy nem napszámba, nyári munkára küld ki a 40 fokba a földekre. Mert vannak ám ilyen szülők is.
2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit túlreagálod, illetve korod miatt nem úgy látod a dolgokat ahogy ők. Örülj, hogy apukád keresi a társaságod, foglalkozik veled, anyukád pedig gondoskodik rólad és a környezetedről. Ha reggel 6ig 4 órát alszol, az azt jelenti, hogy 2kor fekszel. Mivel 18 éves vagy, gyanítom, hogy még tanulsz, és most ugye szünet van. Mondjuk feküdj le korábban, és akkor ki tudod pihenni magad. Lehet, hogy most hülyeségnek hangzik, de pár év múlva másképp fogsz gondolkodni ezekről a dolgokról, hidd el.
2012. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hiába fekszek le már 10-kor, nem tudok aludni. Kiskorom óta rossz alvó vagyok, suliidőben max 3 órát alszok...
2012. júl. 10. 16:01
 9/12 A kérdező kommentje:

Anya meg oké, hogy gondoskodik a környezetről, de muszáj emiatt lehordani a sárga földig? Utálom, hogy bejön a szobámba, mindent elpakol máshová, azt sem tudom, mi hl van, a saját szobámban!!


Annyira idegesítenek már, betelt a pohár! Örülök, ha nem alszok itthon, akkor sokkal nyugodtabb vagyok.

2012. júl. 10. 16:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyi alvás amit leírtál elképesztően, felfoghatatlanul kevés, ezzel mindenképpen kell kezdened valamit. Nem csak testileg de szellemileg is teljesen tönkreteszi az embert ilyen kevés pihenés. Ezután nem csoda ha te is sokkal ingerültebb vagy nappal, ami lehet a környezetedre is átragad.
2012. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!