Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Annyira elegem van.

Mit tehetnék? Annyira elegem van.

Figyelt kérdés

Júliusban leszek 18 éves. Nincs saját szobám, nincs beleszólásom semmibe... aanyámmal alszom egy szobába, egy ágyba(!). Nem tudok már tőle aludni. Elegem van belőle, a hülyésegeiből abból,hogy mindig cseszeget. Nem hajlandó a fürdőben öltözni, inkább mesztelenül mászkál és kiabál velem. Akkor is ha nem csinálok semmitse. Undorodom már tőle. Apám le se szarja a fejem. Veszik a drága cuccokat de nekem egy normális nadrágom nincs.Utálok itt élni...

Elköltözni meg nem tudok hova amíg nem lesz állásom, de hát normális munkát se találok... Mit tegyek? Komolyan már arra is gondoltam,hogy kinyírom magam.Nekik is jó meg nekem is...


2012. jún. 22. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

lány vagy? azért gáz h egy ágyban ..meg ugy az egész.

na ha 18 vagy akkor tudsz menni melózni kicsit ..-még lehet az is jobb ha fél évre felveszel diákhitelt és kimész külföldre csak tanuld a nyelvet ..aztán visszatudod fizetni a dh is .csak indulj el .251et fel lehet venni ha jól tudom egy fél évre az elég valamicskére. kint is sok olyan fiatal van aki kiment és rengeteg barátja lett. tehát nem maradnál egyedül mint a kisujjam .szal hajrá .esetleg normális keresztény (nem szekta) közegeket is felkereshetsz h kezdetben segítsenek .de költözz el mielőbb sztem .

2012. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
250et elírtam
2012. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Diákhitelt csak akkor tudsz felvenni, ha felsőoktatásban tanulsz.Ha nem, akkor nem lehet.

Csak 1 szobátok van? Bármilyen alkalmi munkát is vállalj el, gyűjtsd a pénzt.Legalább annyit, hogy ismerőssel, baráttal tudj albérletbe költözni.Az öngyilkosság nem megoldás semmire, de ezt te is tudod.

2012. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!