Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van apósomból, mit...

Elegem van apósomból, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párom apjával és természetesen párom is itt él.

Külföldön dolgozunk és ő jött hozzánk ki.

De már elegem van,annyira látszik rajta,hogy cselédjének nézz.

Mindent szét hagy,mióta itt van nem volt cigizés a házban de mikor ide került,már a wc.ben is cigiznek párommal.Idegesít de inkább nem szóltam neki,a béke kedvéért.

Tegnap is pl. csináltam a kaját este,és már majdnem végeztem ő persze beszólt,h ez kéne neki meg az.Ő ilyenkor mindig vagy laptopozik,vagy tv.zik én meg sürgők forgok takarítok utánuk.

Ezzel még nem is lenne baj,hogy magunk után takarítok de nehogy már az apja azt higye,hogy velem megtehet mindent.az összes elképzelhető dolgot ami a kezéhez ér szét hagy,a chipses zacskót itt hagyja az asztalon,nem képes kidobni.a sörös kupakot széthagyja,múltkor az üres tányért is benn hagyta a hűtőben,amikor levette róla ami kellett neki.

semmiben nem segít.tegnap este még képes volt beszólni,hogy hol van a rágcsálni való,ezzel utalva arra szolgáljam már ki.

És ez megy már féléve.Ti mit tennétek?már nagyon idegesit,tudom elkéne mondanom,de ő nagyon sértődékeny,nem tudom mit kéne pontosan mondanom,hogy észrevegye magát de mégse legyen belőle halálos sértődés,de érzem hogy már nem bírom.

Van nekem más dolgom is,dolgozok párommal együtt 8órában,minden délelőtt megfőzők,mikor megjövünk munkából pakolhatom utána össze a konyhát,meg a házat mikor rendben hagyom itthon.


2011. dec. 25. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Eloszor paroddal kellene ezt megbeszelned. Kerd mindket segitseguket. Lehet otthon feleseg/anya mindent megcsinal. Ha nincs valtozas, le kell ultetned oket, es elmondanod panaszodat.
2011. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ne pakolj!Majd ha észreveszik a kupit és számonkérnek, magyarázd el nekik, hogy mit, merre, hány óra. Ne hagyd magad! Egyszer kell helyretenni a dolgokat.
2011. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

-vágd fejbe egy baltával

-darabold fel

-daráld le

-etesd meg egy kutyával

-öld meg és daráld le a kutyát

-égesd el

-végül etesd meg a férjeddel

2011. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

előző vagyok

csak szórakoztam,azt hittem ki lehet törölni

2011. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt elég sok kérdés felmerül. Neked van kereseted, vagy csak a férjed dolgozik? Após keres valamit? Ha nincs kereseted, akkor nem nagyon tudsz ugrálni. Az apja, és a férjed is megszokták, hogy a nő ugrál a házban és kiszolgálja őket. Nyilván az anyukája is ezt csinálta. Gondolom szegény már vagy meghalt vagy otthagyta apósodat mert elege lett. Úgyhogy te ezen már nagyon változtatni nem tudsz. Annyit tehetsz, hogy megmondod, ezentúl mindenki szolgálja ki önmagát, és ne csinálj semmit.


Valaki azt írta hogy ne takaríts utánuk. Nos, ezzel csak magadnak teszel be, ugyanis őket nem zavarja a kosz meg a kupi.


Egyébként apósnak szólni kell, persze finoman, hogy ne haragudjon, de te is elég fáradt vagy, és nem fogod őt kiszolgálni. Ha megsértődik, na és. De ezt a férjednek is megmondhatod, hogy eleged van ebből a szerepből. Bár nem hiszem hogy változna valami.


Ha végleg eleged van, költözz el. Azt hiszem nem lesz más megoldás. Ja és egyelőre ne szülj, mert akkor még nehezebb lesz otthagyni a pasit.


33/N

2011. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kerdesben mar irtam,dolgozok van sajat keresetem a parom is dolgozik.meg apos is,de o kulon kasszan van tolunk.miert is lennenk egybe?a masik meg,nem hagyta el a feleseget csak kijott dolgozni akivel tartja a napi kapcsolatot.nem egyszer hallottam,hogy jo beszedtema voltam.es o jott ide hozzank,szerintem o neki kene egy kicsit viselkednie,amugy meg fizeti a rentjet azzal semmi gaz nincs.csak mar ebbol a szolga szerepbol van elegem,h felnott ferfi letere nem kepes rendet tartani.mindig mindent szet hagy,a nappaliba a kanapera dobva a ruhai,kadat nem szokasa kimosni miutan furdik.meg ilyen aprosagok.
2011. dec. 28. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha ezt hagyod, párod is láthatóan egyre lustább lesz, betöltöd az anyja szerepét...
2011. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!