Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha tényleg...

Mit tehetnék, ha tényleg SEMMI nem jön össze?

Figyelt kérdés

Se iskola, se párkapcsolat, se munkahely nem jön össze, nincs semmi sikerélményem. Emiatt padlón vagyok teljesen.

21 éves lány vagyok.


2011. dec. 22. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan így vagyok én is... egyszerűen semmi. A suli nem megy, nekem ez nagyon nehéz,

még egy rohadt diákmunkára sem hívnak, szalag mellé gyárba,

a párkapcsolatról meg ne is beszéljünk.... sorban szivatnak meg a férfiak.

Ráadásul családi gondok is összejöttek. Nagyon nagyon padlóra kerültem így év végére :(

2011. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Igazából nagyon sokszor van így ezzel az ember, de ha már az egyik (a három közül) kicsit elkezd javulni, akkor könnyen érezheted úgy, hogy a másik kettő is egyszerűbb.

Nekem az elmúlt 2 évben hasonlóan összejött minden: se barátnő, az egyetemmel szenvedtem, a munkában úgy éreztem hogy legszívesebben otthagynám. Most a vizsgaidőszak erejéig az iskolára helyezem a hangsúlyt, közben munkakeresés, a párkapcsolat érdekében pedig annyit lehet tenni, hogy nyitott szemmel jár az ember. :)


25F

2011. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Adjatok magatoknak időt. Karácsony után pihenjetek, menjetek el valamerre, hogy egyedül lehessetek. Én is hasonlóképp vagyok, most fogok indulni vizsgázni, azaz bukni, de nem izgat, van uv, majd arra felkészülök.

A család, párkapcsolat olyan, hogy majd ha egyenesbe jöttök magatokkal, egyenesbe jön az is. Szóval ne stresszeljetek rajta. Csak fel a fejjel :)

2011. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Engem nem vettek fel a fősulira, várnom kell szeptemberig, munkát nem találok, párkapcsolat miatt padlóra kerültem, a barátaim is kezdenek elfordulni tőlem. Nagyon egyedül érzem magam. Sokan el vannak ájulva tőlem hogy milyen szép vagyok meg mittudomén, de mégsem jön össze a világon semmi kapcsolat.
2011. dec. 22. 10:59
 5/20 anonim ***** válasza:

Szeptemberig? Nem februárban van a sima jelentkezés?


Ne stresszeld magadat azon hogy nem megy, csak rosszabb lesz. Ha az aggódás tölti ki a napodat, attól max. idegbeteg lehetsz, javulni nem fog.

2011. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Februárban is lehet, de amilyen szakra szeretnék menni, oda csak fizetős indult, én meg arra hajtottam már 1 éve hogy bekerüljek államira, és be is kerülnék, ha indulna állami :/
2011. dec. 22. 11:12
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem a szépségtől jönnek össze a dolgok.

Kedves kérdező, te mit gondolsz, mi lehet a gond? Meg kéne keresni a gyökerét a problémának, és azt kell kezelni.

2011. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy nem a külső számít egy kapcsolatban, ezért is idegesít már amikor mondják mások hogy lehetetlen hogy nem találtam még valakit, blablabla.. annyira unom már:(

Már nem tudok mire gondolni tényleg, elgondolkodtam mit követhettem el régen hogy most ez a büntetésem, fogalmam sincs :S

2011. dec. 22. 11:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem adhatod fel, egyszerűen nincs ilyen. 21 éves vagy? Egy átlagember elél 80 évig is, szóval az élet még számos kihívás elé fog állítani. Kérj segítséget barátoktól, találd meg mielőbb önmagad és azt, hogy mihez akarsz kezdeni. A párkapcsolatban is légy céltudatos, tudd, hogy mit vársz a másiktól, ne menj bele akármibe, legyenek elvárásaid. Az életben szerintem az a szép, hogy mindig adja a helyzeteket, amikre válaszolnunk kell.
2011. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Figyu, csüccs le a gondolkodó sámlira.

Mi a baj az iskolában? Rossz jegyek? A tanárokkal van gond? Az osztálytársakkal? Mondanak konkrétan valamit? Mi történik?


Párkapcsolat: nem jön össze? hogyan próbálkozol, kik között keresel? Hogy öltözöl, hogy viselkedsz ilyenkor?


Munkahely: hova adod be, hogy néz ki az önéletrajzod? Milyen a fénykép?


Elemezd a dolgokat, és biztos meglesz a megoldás.

2011. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!