Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha tényleg...

Mit tehetnék, ha tényleg SEMMI nem jön össze?

Figyelt kérdés

Se iskola, se párkapcsolat, se munkahely nem jön össze, nincs semmi sikerélményem. Emiatt padlón vagyok teljesen.

21 éves lány vagyok.


2011. dec. 22. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Mindenki életében vannak mélypontok! Kezdj bele valami olyanba, amitől sikerélményed lesz, sportolj valamit, vagy tanulj nyelvet, ilyesmi. Ezzel új barátokat is szerezhetsz! Kitartás :)
2011. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Most végeztem nyelvsulit. Tudom hogy az ember életében vannak mélypontok, de nekem több a mély, mindig is így volt. Egy ideig tűrtem és elfogadtam, de most már elegem van :(

Nem járok iskolába, szeptembertől fogok, kellett a nyelvvizsga pluszpontként.

Szerintem jól öltözködöm, megválogatom hogy kit engedek közel magamhoz, úgy tűnik, rosszul:(

A pasik többsége csak meg akar dugni (nem megyek bele ilyenekbe), most derült ki hogy játszott velem egy pasi, akibe sikeresen beleszerettem..

Mivel nem járok iskolába és szeptemberig ráérek, munkakeresésben vagyok, sikertelenül (ami nem meglepő..)

2011. dec. 22. 11:41
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha most fél évig nem jársz iskolába, a mifajtánkból meg eleged van, akkor marad a meló.


Milyen állást keresel? Gondolom szakmai képesítésed nincs, mivel a gimi mellé azt nem adnak, így maradnak a betanított vagy az észt igénylő, de képzettség nélkül végezhető munkakörök. Mondjuk ezekre mindig sokan hajtanak, ezért nehézkes.


Mikkel próbálkoztál?

2011. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És ha kimennél pár hónapra külföldre?Valahova a közelbe,pl Ausztriába melózni?Jó irodai munka biztos nem jönne össze,de pincérkedés,babysitterkedés,ilyenek tuti.Kereshetnél pénzt,a németből is ragadna rád és még szerezhetnél ismerősöket is:)
2011. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Legyenek céljaid,terveid és merj álmodni.

Nagyon-nagyon erősen kell akarni!


Ha kell írd le egy papírra,hogy mit szeretnél,pontról pontra.Aztán gondold el a megvalósítást,képzeld el,hogy összejön....

2011. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Három napja bőgök én is hasonló problémák miatt. (Ráadásul most az egyik barátnőm összejött valakivel, és félek, hogy emiatt el fog hanyagolni. Nem tudok ránézni se, mert rögtön elkap a sírógörcs)
2011. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Irj privit és dumálhatunk... Nekem is voltak ilyen gondolataim... De meg lehet őket forditani! A suli nekem is fejtörés volt!
2011. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

mással is megesik hidd el.. bár nyilván ettől neked nem lesz jobb, de fogd fel úgy, hogy ez egy próba, az élet egyik próbája, amiből még sok lesz...


"Mindig adatik egy út, amely kivezet a mélységekből. Lehet, hogy keskeny és veszélyes, de ha elhiszed, hogy létezik, megnyílik előtted, s olyan biztonságosan haladhatsz rajta, mint macskák a háztetőn."

2011. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia KG


Te hh egyetemre jársz? Nem rgépszerelő vagy?

2011. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves #19! Ismerjük egymást valahonnan?


De repgépszerelő a végzettségem, de nagy szerencsémre feltalálták a levelezőt, illetve azt továbbfejlesztve a távoktatást, ez a műszaki területen elég előnyös. :D

2011. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!