Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van apámból...

Annyira elegem van apámból mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mondok neki valamit , vissza se válaszol, állandóan hazudik az egész családnak, haza jön a munkából egyből megy aludni, vagy nyitott szemmel fekszik az ágyon...

tv-ét se néz soha, szól hozzá anyám vagy nővérem néha vissza válaszol néha nem, és ez elég idegesítő...

Már nagyon kezd belőle elegem lenne, pénzt is el dugja vagy el b*sza, vagy azt mondja hogy pl ; 70 ezer van, mikor előtte nap 80ezer volt, és nem vett belőle semmit.

Nem érdekli semmi se. Vagy valamikor mondom neki hogy kellene erre arra pénz, válasza nem tudok mit csinálni, nincs rá pénz, értsd meg ne legyél telhetetlen meg ilyenek... tönkre vágta az egész életünket, már 10 éve lakunk miatta albérletbe, mert anno mikor az apjával éltünk egy lakásba, és az meghalt, utána meg hamisította a végrendeletet meg ilyenek és ezért nem várták meg a testvérei hogy vegyünk fel kölcsön, és ki fizessük őket..

anyámmal fel vetettet jó pár kölcsönt, és még a mai napig fizeti meg tiltsák a fizetéséből... családi pótlékból se add egy forint se, el költi cigire meg ilyenek...

Semmit nem akar venni, már annyira unom, tiszta szar az életünk miatta, sajnos még iskolába járok, és nem vagyok 18 éves, ha nem csak 16 éves, így még dolgozni se tudok el menni, hogy itt tudjuk hagyni, mert anyám fizetése havi 48000ezer, nővérem még tanul, meg én is. Egyébként apám depressziós, funkcionális analfabéta, meg nem tud normálisan gondolkodni...



2012. jún. 28. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni szeretnek, de csak azt irtad hogy miket csinal, azt hogy: Miert? azt nem.

Egyebkent ha a 14-et betöltötted valalhatsz diakmunkat. De a legtöbb helyre vinni kell iskola latogatasi papirt.

Nem ismerem rendesen a problemadat mert nem irtad le az okokat. De elmondom az en latasomat.

En 3 eve vezetek haztartast. 50e az albi, telen 50 a rezsi, nyaron kb 28. Kajara 60e megy el. Paromnak van 1 gyereke, arra a gyerektartas 30e. Eddig 190e es ha jön latogatoba a gyerek akkor meg esetleg egy strandolas. Az em fizum, ha szezon van 100e, a parome 120. Telen mikor fütest kellene fizetni viszont nincs munka. Es akkor meg magunknak nem vettünk egy par cipöt sem.

Tehat apud 80ezres fizuja lof***. Hogy miert rossz kedvü? Ha meg tv-t sem nez akkor bizony nagyon agyal valamin. Talan azon hogy miböl lesz befizetve a villanyszamla. Az hogy dohanyzik az nem jo. Ha valaki le akar szokni ahoz kell akaraterö.

2012. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ria6 ***** válasza:

Ne élj álomvilágban és ha nem tudod mi zajlik apudban ne itélj hanem probáld meg megérteni. amugy nézz körül a világban apud keveset keres anyud szintén albérletbe laktok hiteletek van és 2 en tanultok? Mit vársz toronyórát láncostul?

Honnan tudod hogy nem költött semmire a nap 24 órájában vele vagy?

Lehet hogy befizetet egy számlát..

Dohányzik? te jó ég ennél nagyobb bajt sose csináljon, nem egészséges de legalább nem üt ver titeket csont részegen.

Amugy meg sétálj el a hozzátok tartozó korházba kérj egy időpontot egy pszihologushoz és kérdezd meg tölle mi a depresszió és kinek szarabb aki benne van vagy egy kívülállónak?

Járj utána pár dolognak nézz körül tájékozodj normálisan és utána ítélkezz.

2012. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a villanyszámlát, vizet, közös költséget, szemét szállítást .. ezeket a főbérlőnek fizetjük, mert nem a mi nevünkön van. 80ezer a fizetése amit kézhez kap, + 70 ezer a rokkantsági ellátás, anyám fizetése 48ezer a letiltás miatt, 23ezer a családi amit ki tud venni, ez összesen 221ezer, ebből most nyáron ki fizetjük az albérletet, 30 bérleti díj+ 30 ezer a rezsi, + még 20 ezret törlesztünk neki, mert 100ezerel tartozunk neki. maradékból ki fizeti upc-it ( net +tv+telefon) a maradék összegből apám 20at el rak magának, mindennap 3-4 üdítő, cigi, negro, reggeli, és két hét alatt el megy a pénz, ha meg nem veszünk neki, akkor nem megy dolgozni, azzal fenyeget minket... én el mennék diák munkára, van iskola látogatásim , de sajnos allergiás vagyok, és csak kukorica címerezés van, és azt nem fogom el vállalni, 40 fokba kint a mezőn, és 1 hét után ki b*asznak...
2012. jún. 28. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Te erted is amit irsz vagy csak most leirtad a tenyeket? Mert tul keppen megvalaszoltal magadnak mindent. Leirtad mi mennyi, de a kajat havi szinten nem. Most gondolj bele, nekünk kettönknek 60e, akkor 4ötöknek???

"Negro,cigi reggeli, üditö". Levegöt vehet? Ertem en hogy sok kicsi sokra megy, de ezek is termelik a boldogsag hormont. Ha ezekröl is lemondana meg szarabb lenne a kedelyallapota.

Egyebkent 16 evesen eleg idös vagy. Tegyel ki hirdetest az oszlopokra hogy: gyerekfelügyeletet, kert gondozäst/gyomlalast, kutyasetaltatast vallalsz. Sok anyuka van aki dolgozik es nem tudja hova tenni a gyereket .

2012. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ria6 ***** válasza:

Ő hirdetést?

Láod hogy csak panaszkodik ugy hogy át se látja a dolgokat rendesen amugy meg "allergiás". Valószínű nem kapott meg valamit vagy nem engedték el valahova, vagy nemtudja elfogadni hogy a világ nem rózsaszín, és az ő szülei is esendő halandók akiknek lehetnek problémái.

2012. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs pénz kajára őt nem érdekli, anyám utazgat 60 km vonattal a mamámhoz pénzért, mikor anyám mondja neki vesd le a ruhát, b*szik rá, már 3 hónapja nem fürdőt, nem húz tiszta ruhát, minden hol éget minket... akár mit mondunk neki kiabál, napi 8db xanaxot szed apám, tulajdonkép a szellemi állapota miatt van le százalékolva rokkantsági ellátásban részesül , még a házi orvosa is azt mondta egyre hülyébb lesz. ti nem tudjátok el képzelni hogy mit szenvedünk vele...
2012. jún. 28. 19:57
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként fel tudom fogni hogy ha nem telik valamire, nincsenek luxus igényeim nem erről van szó, csak apám meg keseríti az életünk, szó szerint gyűjtögető össze szed mindent, egyedül alszik a szobába egy ágyon, mi meg 3an alszunk a másik szobába 3-om ágyon, lakás úgy néz ki mint egy szemét telep, könyörgöm és akkor még én vagyok ti szerintetek is a...
2012. jún. 28. 20:00
 8/12 A kérdező kommentje:

nem is arról volt szó hogy nem kapok meg valamit, meg a világ nem rózsa szín...

alapvető dolgokat meg kapom ruha cipő, nem a szükségleteimről volt szó.

Könyörgöm ti együtt tudnátok élni egy ilyen emberel ?

aki meleg, rokkant nyugdíjas, 3 hónapja nem fürdik, nem húz tiszta ruhát, és tele halmozza lakás szeméttel ???

2012. jún. 28. 20:03
 9/12 A kérdező kommentje:
és 42 éves férfi létére, játék baba, gyerek ruha, kismama ruha, gyerek cipő, női táska, és még sok felesleges sz*rságok vannak a szobába, romlott penészes kenyér az ágyán, az erkély is tele van, 1000 éves papírokkal, magazinok stb, a be építettek szekrények is tele vannak a cuccaival, új ágynemű huzatot nem engedi ki bontani, inkább a 10 éves szakadt sz*rt kell használnunk...
2012. jún. 28. 20:08
 10/12 Ria6 ***** válasza:
Na jó akkor mostmár értem mi a szitu neharagudj csak tapogatoztam, de a ha tudod hogy beteg ne várj tölle csodát akkor nem fog változni sajnos, csak az marad hogy tűrsz.
2012. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!