Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van apámból...

Annyira elegem van apámból mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mondok neki valamit , vissza se válaszol, állandóan hazudik az egész családnak, haza jön a munkából egyből megy aludni, vagy nyitott szemmel fekszik az ágyon...

tv-ét se néz soha, szól hozzá anyám vagy nővérem néha vissza válaszol néha nem, és ez elég idegesítő...

Már nagyon kezd belőle elegem lenne, pénzt is el dugja vagy el b*sza, vagy azt mondja hogy pl ; 70 ezer van, mikor előtte nap 80ezer volt, és nem vett belőle semmit.

Nem érdekli semmi se. Vagy valamikor mondom neki hogy kellene erre arra pénz, válasza nem tudok mit csinálni, nincs rá pénz, értsd meg ne legyél telhetetlen meg ilyenek... tönkre vágta az egész életünket, már 10 éve lakunk miatta albérletbe, mert anno mikor az apjával éltünk egy lakásba, és az meghalt, utána meg hamisította a végrendeletet meg ilyenek és ezért nem várták meg a testvérei hogy vegyünk fel kölcsön, és ki fizessük őket..

anyámmal fel vetettet jó pár kölcsönt, és még a mai napig fizeti meg tiltsák a fizetéséből... családi pótlékból se add egy forint se, el költi cigire meg ilyenek...

Semmit nem akar venni, már annyira unom, tiszta szar az életünk miatta, sajnos még iskolába járok, és nem vagyok 18 éves, ha nem csak 16 éves, így még dolgozni se tudok el menni, hogy itt tudjuk hagyni, mert anyám fizetése havi 48000ezer, nővérem még tanul, meg én is. Egyébként apám depressziós, funkcionális analfabéta, meg nem tud normálisan gondolkodni...



2012. jún. 28. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megint elsö vagyok.

Na latod erre gondoltam amikor irtam hogy reszletezd. Igy masabb a kaposzta. Ezt hivjak ugy hogy gyüjtögetesi mania. Es ha az idegeivel is baj van akkor csodat tenyleg ne varj.Plsz "rasegit" a penztelenseg is.

Az ilyen emberek csak akkor ebrednek ra hogy baj van amikor mar mindenki elhagyta öket a hülyesegük miatt. Akkor is rengeteg segitsegre van szüksegük hogy megvaljanak a szemetüktöl.

De ez nalatok nem valoszinü hogy bekövetkezik, mert anyukadnak nincs penze külön költözni. Max. mentek lakni nagyihoz, esetleg te meg koliba. Aztan adtok neki ultimatumot. Mi kellünk vagy a szemet?

2012. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ria6 ***** válasza:
Az a baj hogyha beteg hát nem is tudom talán egy orvosnak kéne kezelésbe venni rendszeresen amugy is a sanaxot csak pszihiáter engedélyezheti az én családomban is szedi egy illetőbár mondjuk ndokoltan háziorvos is írja, na mindegy is a lényeg az az hogy szerintem jót tenne neki pszihologus de gondolom hallani se akar rolla. És mi lenne ha koleszba mennél? Így csak hétvégén kellene elszenvedned a dolgokat.?
2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!