Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncoslány a legénybúcsún?!...

Táncoslány a legénybúcsún?! Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha a párotok legénybúcsújára a haverjai szerveznének táncoslányt? De nem a tipikusan erre hivatott, magára adó nő lenne, aki táncol egyet, riszál kettőt, elteszi a pénzt, majd hazaballag..(ez még nem is zavarna). hanem egy olyan lányt, aki pár ezer forintért és egy kis pálinkáért ledobja a ruháit, (a haverok ismerőse), hírhedten a legalja, "bármit megteszek és hagyok" típus,hagyja a tapizást, rámászik mindenkire stb.


Én teljesen kiakadtam! Szerintetek jogosan zavar a dolog, és állítottam az egész társaságot választás elé azzal, hogy vagy táncoslány, vagy esküvő? A vőlegényemnek is elmondtam, hogy ez nem éppen a legjobb ötlet szerintem, elmondta a testvérének, haverjainak, hogy ne szervezzenek semmi ilyet, de ők cinkosan kacsingattak rá, és nevettek, hogy "persze, nem lesz semmi ilyen.." Ismerve a barátait, nem éppen foglalkoznának azzal, hogy engem zavarna vagy sem, és kinézem belőlük, hogy a buli közepén megjelenik a csajszi, amikor már mindenki felöntött a garatra, és a párom sem tud mit csinálni vele..


Túlreagálom?


24/N


2012. nov. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
42%
Nézd, szerintem egy hivatalos is benne van jó pénzért (példát is tudok, de nem a vőlegénnyel ment el hanem egy barátjával) de ha ennyire zavar, akkor kérd meg, hogy legyen "tisztességes" táncos lány :) Mint már írtam korábban, a vőlegényedben bízz, ne a lányban
2012. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
8%

Igen túl, a legénybúcsú hagyományát tekintve, pont arról szól a dolog hogy férfiak a nősülni készülő barátjuknak, szerveznek egy utolsó flörtöt, szexet mielőtt beállna a nős férfiak közé és feladná a szabadságát


Nőknél ugyanilyen van, persze ez függ attól milyen bevállalós és erkölcsös, de ott szépen megjelenik egy Gladiátor féle csávó, ledob magáról minden ruhát, és előtted rázza magát, meg a "kezedbe" is veheted a micsodáját


Nyugodj meg, amig Ő szórakozik Te foglald el magad, csúnya dolog már rögtön ilyesmin összekapni ;)

20/F

2012. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem gondolnám, hogy a párom megcsalna, bízom benne, de a csajban nem. Nem tudnám magam jól érezni a saját leánybúcsúmon, amikor tudom, hogy ez a nőcske mindenkire rámászik, meztelenül öltáncol még annak is aki nem akarja stb...
2012. nov. 19. 14:00
 14/55 anonim ***** válasza:
94%
A férjeden is múlik, az enyém mondjuk addig-addig tűrte, hogy szervezkednek k*vákkal a háta mögött, hogy azt mondta, bulizzatok nélkülem. Nem ment el a "legénybúcsúra" mert senki sem hallgatta meg, ő mit szeretett volna. Eljött az én csajos bulimra, ami nem volt leánybúcsú, csak sima dumaeste, a barátnőim mind fiúsak (autók, motorok a témáik) szóval nem bánta meg, máig emlegeti.
2012. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy, ha nem lesz táncos sem hiszem, hogy otthon ülnek söröznek. Ha meg buliba vannak, ott aztán ha AKAR, akkor 20-at is felszedhet. Ilyen alapon ki se lépjünk egymás nélkül az utcára
2012. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
98%
Csak kíváncsiságból, akiket nem zavar a táncos és bíznak a párjukban, azok csak a félrekeféléstől nem félnek, vagy a tapizástól, ölbentáncolástól sem? Szóval náluk egy kis tapi meg öltánc belefér?
2012. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit szerintem is túlreagálod. Ha valóban az zavar, hogy ilyen lányt szerveznek, akkor beszélj velük, hogy legyen inkább egy normális táncoslány, inkább beszállsz a költségekbe. Még jófejnek is tartanak majd.
2012. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
17%
Ez a becibálni a szobába, ez akkor működik, ha a másik is menni akar. A vőlegényed egy felnőtt ember, ha meg akar csalni, bármikor megteheti, nem kell ehhez legénybúcsú. Meztelen nőt sem először fog látni, ez csak hiszti a részedről.
2012. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondod, hogy a párodban bízol a csajban nem. Minden menethez 2 ember kell. És azt mondják, hogy a férfinak meg nagyon ott kell lenni, különben megette a fene. Ezen gondolkodj el. Ha a párod nem akarja a csaj akármit csinálhat. Én speciel párom haverjaiban is bízok annyira, hogy biztos figyelmeztetnék egy bizonyos ponton túl, hogy ez az a lépés amit nagyon fogsz bánni.
2012. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
83%
Jogosan zavar, nem reagálod túl.
2012. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!