Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam? Tényleg ciki?

Megbántottam? Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

13 esztendős vagyok, a nővérem 16, ő nagyon gyerekes,bolondos és nem tud komoly lenni, én komoly inkább nőies [smink:én:szemcerka,neki nulll.) és ez az öltözködésünkön is meglátszik.Noha én nagyon cikinek tartom azt, hogy vele menjek vásárolni..egyszerűen nem tudom... Én divatosabb vagyok nála (ne úgy érts hogy "nagyképű elkényeztetett hercegnő") hanem úgy igazából... Megmondtam neki hogy azért nem megyek el vele mert cikinek tartom...inkább mennék a barátnőimmel...viszont biztos vagyok benne hogy megbántottam...Eddig is kevés volt az önbizalma de most.:(

Mit tegyek? Hogyan tegyem jóvá?kérlek segítsetek,és normális válaszokat szeretnék!!


2012. okt. 11. 21:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, 13 éves kiscsajként baromi nőies lehetsz. :D Mellesleg a nővéred helyében inkább én tartanálak cikinek téged.

Megjegyzem, 16 vagyok, és nekem is van egy 13 éves húgom, aki szerencsére nem akkora gyökér, mint te.

2012. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Oké.oké köszönöm szépen a válaszokat!!és szerintem igazán megengedett hogy 13 évesen szemcerkát használjak,és nem vagyok ribanc...Sokak kicsit félreértettek...vagy nem írtam pontosan. De mind egy. még egyszer köszönöm szépen mindenkinek a "tanácsokat"!
2012. okt. 12. 21:32
 43/43 A kérdező kommentje:
És nem kamu,igaz úgy nőttem fel hogy elváltak a szüleim,vertek otthon... és sajnos vannak a fejemben "gondjaim"Ez nekem kicsit nehéz...(és én elfogadom hogy nem sminkel azon nincs hangsúly...) És az a belinkelt kérdés nem a Nővéremtől származik!!!
2012. okt. 12. 21:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!