Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam? Tényleg ciki?

Megbántottam? Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

13 esztendős vagyok, a nővérem 16, ő nagyon gyerekes,bolondos és nem tud komoly lenni, én komoly inkább nőies [smink:én:szemcerka,neki nulll.) és ez az öltözködésünkön is meglátszik.Noha én nagyon cikinek tartom azt, hogy vele menjek vásárolni..egyszerűen nem tudom... Én divatosabb vagyok nála (ne úgy érts hogy "nagyképű elkényeztetett hercegnő") hanem úgy igazából... Megmondtam neki hogy azért nem megyek el vele mert cikinek tartom...inkább mennék a barátnőimmel...viszont biztos vagyok benne hogy megbántottam...Eddig is kevés volt az önbizalma de most.:(

Mit tegyek? Hogyan tegyem jóvá?kérlek segítsetek,és normális válaszokat szeretnék!!


2012. okt. 11. 21:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
62%
Mert általánosít mindenki. Tényleg van akin úgy néz ki a smink mint a vakolat, és tényleg vannak olyan lányok/nők akik elég tréül néznek ki, de nem azért mert nem sminkelnek, hanem mert nem figyelnek oda a bőrükre, hajukra, körmeikre se, férfifarmerben járnak és kinyúlt pólókban meg edző(!!nem torna!!)cipőben, és akkor ők hirdetik hogy ők a természetesség hívei és lekurv@znak mindenkit aki sminkel és nőies (nem rib@ncos) ruhákban járnak. Volt egy hasonló barátnőm, akinek már egy sima szoknya és lányos cipő is gáz volt...
2012. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, miért, de ezen az oldalon is sokszor szinte kérkednek vele a nők, hogy ők nem használnak semmilyen "kence-ficét", szinte már-már szobrot állítva maguknak, hogy senki nem kaphatja rajta őket olyan ocsmány dolgon, mint az arcápolás.
2012. okt. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
26%

hát ezzel szerintem tuti megbántottad

próbáld rávenni arra hogy jobvban öltözködjön ha tényleg nem anyagiakon múlik

mutass rá cuccokra, akár a neten olyan oldalakon és mond hogy ez vagy az milyen jól állna neki

a sminkeléssel viszont nem feltétlen értek egyet.

valakinek jóláll anélkül, ahhoz látni kéne őt hogy megmondjuk, szürke kisegér-e nélküle vagy természetes szépség.

én pl. néha sminkelek, néha nem, mikor milyen hangulatom van.

viszont a divatos ruhákat szeretem. a sportosakhoz mondjuk jobb a természetes, natúr smink vagy az abszolút sminktelenség. ha ő jobban szereti az ilyen atlétatrikószerű cuccokat, azokban is nézhet ki jól valami jó kiegészítővel, pl. egy vagány övvel

2012. okt. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Ilyent ***** válasza:
100%

13 évesen "komoly inkább nőies" jót nevettem.

Még ugyanennyit élsz és tényleg az leszel.

Magyarán megmondva mind a kettőtől messze vagy, csak hogy értsed 13 évesen.

2012. okt. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
38%

"#19 Nekem mindegy ki mikor sminkeli magát, csak furcsának tartom ha valaki csak randira sminkeli ki magát. Ha összejön a randi, és mondjuk összeköltözés lesz belőle később, akkor meg már megint nem fogja sminkelni magát a csaj többé merthogy a barátja úgy is szereti... Ez a hozzáállás fura nekem. Hogy nézzünk ki jól arra az 1-2 alkalomra amíg megfogjuk a pasit, utána meg vissza lehet térni a nemsminkeléshez... Én nem azért sminkelek, hogy tetsszek a nyuggereknek vagy bizonyos pasiknak, hanem azért mert ha belenézek a tükörbe, jobban tetszek _magamnak_ (természetes) sminkben, mint anélkül."


ez is igaz, viszont szerintem egy idő után unalmas, hogy mindig ugyanúgy látnak. Pl.: én nem sminkelem magam, pedig ügyfélszolgálaton dolgozom. Amikr viszont feldobok egy kis sminket, szemceruzát csak semmi mást, és nem, nekem nem kell alapozó, mert jó a bőröm szerencsére, a szempillám meg baromi hosszú így is, akkor mindenki megdícsér, hogy milyen jól áll, és tetszik nekik, mert ritkán látnak benne és jól áll. De ha minden nap így látnak, nem fogják észrevenni a változást.


Kedves kérdező: kérj bocsánatot, mondd meg, hogy nem akartad megbántani, és hogy többet nem mondasz ilyet. 13 évesen valóban felesleges a smink, nem leszel tőle különlegesebb vagy nőiesebb hidd el, csak cikibb leszel szerintem.

2012. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan kérdezed, hogy megbántottad-e? Ha igen, súlyos zűrök vannak a fejedben. Ha nem, akkor minek írtad ki a kérdést? Meg akarod nyugtatni a lelkiismeretedet, esetleg provokációnak szántad? Komolyan nem értem.

Az értékrendeddel nagy problémák vannak. Szereted a nővéred? Ha szereted, akkor nem érdekel hogy tök idegen, random emberek mit gondolnak rólatok amikor együtt vagytok. Ez, hogy "nem megyek veled mert ciki vagy" szerinted nem gyerekes viselkedés? De! Nagyon is az! Ezzel nincs is akkora gond, mivel te még gyerek vagy. Jó lenne ha ezt tudatosítanád magadban. Bőven lesz még időd felnőttnek lenni, egyszer úgyis vissza fogod sírni a gyerekkort, ne rövidítsd meg szándékosan.

Az hogy valaki ki van-e sminkelve, vagy mennyire divatosan öltözködik a legutolsó értékmérő egy ember tekintetében...aki nem így gondolkodik az általában felszínes és földhözragadt.

2012. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Hát megvan rólad a véleményem. Megbántod a tesódat, aki semmi rosszat nem tett neked, csak azért, mert jajj, mit fog XY szólni, ha meglát vele, meg a helyes "pasi"... ha lenne egy szemernyi szeretet is benned, akkor ilyen soha a rohadt életben nem csúszott volna ki a szádon. Ha nagyon megbántad, akkor elmondod neki, hogy bocsánatot kérsz, amiért ilyen felszínesen és hülye libásan viselkedtél, és felajánlod neki, hogy elmész vele, és nem erőlteted rá a stílusodat. Az meg felettébb nem ciki meg nem stílusos, ha vki tinikorában nem sminkeli magát. Nem attól leszel nőies, meg a másik nem attól lesz gyerekes, hogy kin van vakolat...
2012. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ha meg az a kérdés, amit belinkeltek, tényleg a nővéredtől van, akkor gondolkozzál már el rajta... lehet, hogy a barátnpid szerint ez a nőies meg a stílusos, de nem attól leszel menő, ha 18nak akarsz látszani 13 évesen, meg ha átvered a szüleidet, aztán a markodba röhögsz, mert jajjjjj, de ciki, ha nem sminkelhetem kimagam, hihi, akkor inkább a suliban...
2012. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
53%
Ez vagy 2 kamu kérdés 2 különböző embertől, vagy 2 kamu kérdés ugyanattól az embertől.
2012. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!