Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
15 évesen a párom szüleinél lakom, akivel már több mint egy éve együtt vagyunk, édesanyáméknál súlyos problémáim voltak, azért kellett elköltöznöm onnan..nem tom, h ez most ciki, vagy sem....:( szerintetek?
2012. szept. 19. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy? Szerintem igen, ciki, de nem tudjuk az okokat, nyilván meg volt rá az okod.
2012. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem ciki. Baromi szerencsés vagy, hogy a párod szülei ennyire jófejek. Ők fizetnek neked mindent?
2012. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
hát ha tényleg olyan nagy problémák vannak akkor nem gáz. amúgy apukád?
2012. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem "ciki", hanem elfogadhatatlan. Aki ebbe belemegy, az a szülő, aki tetőt ad ehhez, az egy antiszociális lumpen. Kivéve persze, ha cigányok vagytok, mert akkor teljesen természetes és jó ez így.
2012. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szultánia válasza:
55%
Nem, nem ciki. Bár a normális csakugyan az lenne, ha otthon lennél a szüleiddel, ám ha ez bizonyos okok miatt nem lehetséges, akkor valahol megértik az emberek a menekülést. Gondolok itt mondjuk agresszív, alkoholista apára, anyára. De ha csak azért nem vagy otthon, mert nem engedik kirakni a posztereidet, akkor az igenis ciki. Hogy konkrétan lehessen válaszolni, tudni kellene részletesebben.
2012. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki,csak szomorú,hogy olyanok az otthoni körülményeid hogy nem tudsz ott élni.
2012. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyunk cigányok. és nevelőapám van aki elég agresszív...
2012. szept. 19. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Korulményektol fugg minden. Ha otthon állando terrol van, akkor szép dolog a párod szuleitol, hogy befogadtak. Ha nem lenne gond a szulokkel, akkor ciki lenne a helyzet. 15 évesen ez nem megszokott.
2012. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg szèp dolog a barátod szüleitől h befogadtak. De mi lesz később, ha megromlik a kapcsolatod a barátoddal? Akkor mit csinálsz? Haza mész? Vagy ott maradsz és benne maradsz egy érdek kapcsolatban amíg a saját lábadra nem tudsz állni? Értem én h most szeretitek egymást, de az elválást senki sem tervezi még is minden kapvsolat fele így végződik.

No meg ott van a több ember/osztálytársak akik nem tudnak/tudhatnak mindent. Nekik csak ennyi jönne le: "15 évesen együtt lakik a pasijával. Micsoda kis k....... lehet.

Nekem is volt anno ilyen osztálytársam +sok ilyen ismerősőm is. 5 ilyen lánybòl csak 1 fejezte be a középsulit.

Ha már egyéb rokonod nem akadt aki befogadott volna, legalább arra vigyázz hogy te az a lány legyél aki befejezi a sulit. Utána már nem fog számítani mikor költöztetek össze.

Addig is ne nagyon hangoztasd, mert nem lehet mindenkinek tövirőr-hegyire elmagyarázni h neked miért nem colt jó otthon.

2012. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.Inkább szerencse,hogy megmenekültél abból a légkörből.
2012. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!