Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jó kategória előre is...

Ha nem jó kategória előre is bocsánat érte. Miért ciki, ha a sógoromtól kérek segítséget?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a matek-analízis részét rühellem, sok értelmét nem látom(deriválás-integrálás-teljes függvénydiszkusszió....), viszont van matek-analízis a fősulin is, amivel hadilábon vagyok. A sógorom egy nagyon erős gimibe jár, ahol 98%ban tanulnak ilyet. Most miért ciki egy főiskolásnak egy 14.estől ebben segítséget kérni, ha az illetőnek tényleg matekfakkja meg folyton csak 5öse van ebből a tárgyból. Az elve a feladatoknak ugyan az, max a főiskolán 77*összetett deriváltat adnak meg, a középsuliban csak 50*.

Ha persze ő kérne ebben segítséget az nem lenne ciki, na de miért?


2012. aug. 30. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezért a férjem jól kiröhögött, hogy nem tudom, amit alá is írok, mert tényleg nem tudom.
2012. aug. 30. 15:00
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem ciki.
2012. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Ha Ő erős ebből a tárgyból és tud segíteni teljesen mindegy hány éves.
2012. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!