Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki évnyitóra jönni?

Ciki évnyitóra jönni?

Figyelt kérdés
Most leszek szeptembertől kilencedikes, azaz most kezdem a gimnáziumot. Szerintetek ciki az, ha édesanyám eljön az évnyitóra? Nem tudom a járást még, nem ismerek senkit szinte. Ti mit gondoltok?
2012. aug. 6. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2012. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Ciki
2012. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem szoktak szülők lenni már de nincs probléma belőle.
2012. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem volt ott, de szerintem nem is kell, pont így jobban tudsz ismerkedni, esetleg hozzád is odamennek. Cikinek nem mondanám, inkább nem praktikus.
2012. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Addig még meg hányom vetem a dolgot!
2012. aug. 6. 21:05
 6/17 aya26 ***** válasza:
92%
Nálunk anno senkit nem kísértek el, szerintem fölösleges anyukádnak elkísérnie, de ha te úgy jobban éreznéd magad, vagy szükséged van rá, akkor nyugodtan, egyáltalán nem ciki. :)
2012. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Én egyedül mentem az évnyitóra és rajtam kívül mindenki gimiben.Nem mondanám,hogy ciki,csak akkor lesz az,ha emiatt néhány rosszindulatú tapló megtalál.
2012. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%
Hát nálunk is ötödiktől nem jöttek, szerintem tényleg nem kell. Nekik is lehet jobb, bár nem tudom én szüleimnek jobb volt hogy nem kell abban a melegben ácsorogniuk. Szóval nem muszáj, mert tényleg jobban tudsz ismerkedni, netán ha a régi barátnőd is ott van hülyéskedni. :DD
2012. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki, de én sem vinném. HAdd ismerkedjek az új arcokkal:)
2012. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha nagyon őszinte leszek, mi akkor kicsit furcsán néztünk azokra, akiket elkísértek a szüleik.

Viszont így utólag, felnőtt fejjel visszagondolva semmi rosszat nem látok benne, sőt!

Csak, hogy éreztessem: az egyetemi fogadalomtételemre már elhívtam édesapámat! :)


Konklúzió: ne foglalkozz azzal, ki mit gondol!


Egyébként mi sem csúfoltunk senkit, ez többet nem is volt téma, inkább csak magunkban jegyeztük meg páran, hogy de fura, hiszen ez már középiskola...


És akkor egyébként azt sem vettük figyelembe, hogy míg mi csak a szomszédba mentünk át az általánoshoz (és az otthonunkhoz) képest, bizony volt, aki akkor került el több száz kilométerre otthonról. Még szép, hogy az ő szüleik ott voltak...

2012. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!