Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki évnyitóra jönni?

Ciki évnyitóra jönni?

Figyelt kérdés
Most leszek szeptembertől kilencedikes, azaz most kezdem a gimnáziumot. Szerintetek ciki az, ha édesanyám eljön az évnyitóra? Nem tudom a járást még, nem ismerek senkit szinte. Ti mit gondoltok?
2012. aug. 6. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én egy osztálytársammal kerültem egy iskolába, de más osztályba. együtt mentünk, aztán megkerestük a magunk osztályát.
2012. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk senkinek a szülei se voltak ott évnyitón se évzáron. Tehát nem kell eljönnie semmiképp se.
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
eléggé gáz. ezt most 11.es fejjel mondom neked, halálra fognak érte szekálni. Gimis vagy, itt készítenek fel az életre.(?,legalábbis egy tanárom mindig ezt mondja.) Én sem ismertem senkit. Egyedül életrevalóbbnak tűnsz,mint anyukáddal. Ettől lehet őt szeretni nagyon.
2012. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A tanulság: akármit is tennél, felejtsd el! Csak az számítson, hogy mások mit gondolnak rólad!


Viccet félretéve, 24 vagyok, tehát nem volt annyira nagyon rég, de nem emlékszem, kinek voltak ott a szülei. Arra sem emlékszem, hogy az enyém ott volt-e. Bár én annak a klikknek a tagja voltam, akiknek volt értelmesebb dolguk is, mint a másikat lesni és ítélkezni felette.

2012. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Itt készítenek fel az életre? Ráz a röhögés:)

Szerintem nem ciki.Velem is eljöttek a szüleim gimi elsőben,mert én sem tudtam,mi merre hogyan.Arról nem is beszélve,hogy őket is érdekelte,ki lesz az osztályfőnök,egyebek.Ott voltak,míg megtaláltuk az osztályt,aztán valahogy eltűntek. Én így csinálnám.Vinném magammal,és megkérném,hogy ha sínen vagyok,akkor szép lassan álljon arrébb. Semmi ciki nincs benne,főleg ha jófej anyukád van. A tizenévesek szerint amúgy is ciki a szülő,de ez elmúlik,ha felnőttek lesznek.

2012. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valójában fiú vagyok, csak nagyon kevés az önbizalmam. Az igaz, hogy érdekli őket,ki mi fog tanítani, milyenek a többiek, stb.
2012. aug. 7. 20:37
 17/17 anonim ***** válasza:
nálunk volt egy szülői értekezlet a leendő 9.eseknek, ahova eljöhettek a szülők is. ott megismerték a szülők az ofőt és láthattuk a felhozatalt is.
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!