Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden barátnőm össze akar...

Minden barátnőm össze akar jönni a bátyámmal, hogy lehet ezt kezelni? Én nem szívesen lennék kerítő.

Figyelt kérdés
Nem elfogultságból, de helyes bátyám van, okos is, és bár a húgaként nem tudok rá úgy gondolni, mint a barátnőim, de lehet valami különleges kisugárzása, ha a lányok érdekesnek tartják. Azt mondják rá, hogy szexi, mert olyan művészlélek típus és ez sok lányt vonz. Vannak barátnőim, akik szeretnének összejönni vele, engem kérnek meg, hogy csináljak valamit. Volt olyan lány, aki azért ismerkedett velem össze, hogy a bátyámhoz közel kerüljön. Én ezeken mosolyogni szoktam, nem szólok bele az ő magánéletébe, de szoros kapcsolatban vagyok vele és tudom, hogy a barátnőim nem tetszenek neki, kicsit magának való. A lányok kérdezik, hogy na, mondott-e valamit, de nekem ez kínos, nem szeretek csatorna lenni köztük, hiába a barátnőim. Már mondtam nekik, hogy nem szeretnék ebbe belefolyni, ekkor megsértődtek rám. Nem akarom őket megbántani, de nekem ez bizarr, mégis csak a bátyám, én másképp tekintek rá, mint ők, furán érzem magam, mikor róla áradoznak, vagy ha megismerik, mondják, hogy "olyan cuki a bátyád, szívesen lefeküdnék vele" (sokszor ezt is végig kell hallgatnom). Szerintetek mit tehetnék? Nem szeretem a konfliktusokat, figyelek másokra és nem akarom őket megbántani.
2011. nov. 25. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Dóri??
2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem a barátnőid, hanem a bátyád rajongói. Aki megharagszik rád azért, mert nem akarsz közvetítgetni, azért nem kár, ha elveszíted.
2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Szereld le őket azzal, hogy ne foglalkozzanak vele, mert most van barátnője és nagyon szerelemes.
2011. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem Dóri a nevem!:D
2011. nov. 25. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Huh, akkor jó, csak azért kérdeztem, mert ismerek egy lányt, akire egy az egyben illik a kérdésed.

A barátnõidnek mondd meg, hogy ne haragudjanak, de nem leszel a kerítõjük, ha valamit akarnak a bátyádtól, intézzék el maguk. Azt is említsd meg, hogy már rengetegen kérték, hogy hozd össze õket a testvéreddel, és már belefáradtál.

2011. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az őszinteség híve vagyok, ezért azt tanácsolom hogy mondd el a barátnőidnek, hogy neked ez egy kényelmetlen helyzet, és kérdd meg őket, hogy többet ne kérdezgessenek ilyesmiket a bátyádról. Mert ha a bátyád majd szeretne valakivel összejönni, akkor azt úgyis észre fogja venni az illető, ha meg nem, akkor meg találnak más fiút, a barátnőid.

Plusz azt is elmondhatod nekik, hogy ez nem a te ügyed, hogyha a tesódtól szeretnének valamit, akkor azt intézzék vele, mondd el azt is hogy te nem szereted ezt a közvetítő szerepet játszani. Ha igazán barátaid, biztos megértik majd:)

2011. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Áradozhatnál nekik a bátyád barátnőjéről és a mesébe illő szerelmükről.
2011. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az Anna?
2011. nov. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!